• Пакет
  Велосипед MAX CRUISER GREEN GRASS 8.0 28” + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед MAX CRUISER GREEN GRASS 8.0 28” + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед MAX CRUISER GREEN GRASS 8.0 28” + Кацига ГРАТИС!

  Велосипед MAX CRUISER GREEN GRASS 8.0 28” + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  10.690 ден.
  15.990 ден.
  Заштеди 5.300 ден.
  со ДДВ

  Наместо 11.389 ден.

  Распродадено

  +ГРАТИС

  Високо Квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  Големина за глава: 58-63cm

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Големина на тркала: 28″

  Тенкометален рам 18″

  Гуми (city) 700x32C

  Алуминиум/ пластика рачки за кочници

  Comfort седиште со М6 Qick Release

  Aлуминиумски бандажи

  V-brake алуминиумски кочници

  Метални браници

  Предна корпа

  Заден багажник

  Предно светло

  Задно светло

  Браник на ланец

  Среден Потпирач

  1 година гаранција 

  800826 + 26028

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед MAX CRUISER GREEN GRASS 8.0 28” + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед MAX CRUISER GREEN GRASS 8.0 28” + Кацига ГРАТИС!

  10.690 ден.
  15.990 ден.
  Заштеди 5.300 ден.
  со ДДВ

  Наместо 11.389 ден.