• Пакет
  Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE + Кацига ГРАТИС!

  Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  14.499 ден.
  16.990 ден.
  Заштеди 2.491 ден.
  со ДДВ

  Наместо 15.198 ден.

  На залиха

  +ГРАТИС

  Високо Квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  Големина за глава: 58-63cm

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам 17’’

  Висококвалитетни гуми             

  Wanda 28 700X32C

  Алуминиумски рачки за кочници

  Vader Comfort седиште со М6 Qick Release

  Дупли алуминиумски бандажи

  V-brake алуминиумски кочници

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери на заден менувач  Shimano Rear 6 Speed

  Алуминиумски педали со лагери

  Метални браници

  Предна корпа

  Заден багажник

  Предно светло

  Задно светло

  Браник на ланец                           

  Заден потпирач

  1 година гаранција 

  800830 + 26028
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE + Кацига ГРАТИС!

  14.499 ден.
  16.990 ден.
  Заштеди 2.491 ден.
  со ДДВ

  Наместо 15.198 ден.