• Ново
 • Пакет
Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE + Кацига ГРАТИС!
Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE + Кацига ГРАТИС!
Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE + Кацига ГРАТИС!

Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE + Кацига ГРАТИС!

Напиши рецензија (0)
14.699 ден.
21.240 ден.
Заштеди 6.541 ден.
со ДДВ

Наместо 15.398 ден.

На залиха

+ГРАТИС

Високо Квалитетна заштитна кацига

со USB задно светло

Материјал: PC+EPS

Големина за глава: 58-63cm

со можност за подесување

Тежина: 350 грама

Кол:
 • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
 • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
 • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

Метален рам 18’’

Висококвалитетни гуми             

Wanda 28 700X32C

Алуминиумски рачки за кочници

Vader Comfort седиште со М6 Qick Release

Дупли алуминиумски бандажи

V-brake алуминиумски кочници

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на заден менувач  Shimano Rear 6 Speed

Алуминиумски педали со лагери

Метални браници

Предна корпа

Заден багажник

Предно светло

Задно светло

Браник на ланец                           

Заден потпирач

1 година гаранција 

800834 + 26028
20 производи

Специфични референци

Ново

Нема рецензии во моментов

Напиши рецензија
Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE + Кацига ГРАТИС!

16 други производи во иста категорија:

Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE + Кацига ГРАТИС!

14.699 ден.
21.240 ден.
Заштеди 6.541 ден.
со ДДВ

Наместо 15.398 ден.