• Пакет
  VENUM BONJOUR 7.0 28″ + Кацига ГРАТИС!
  VENUM BONJOUR 7.0 28″ + Кацига ГРАТИС!

  VENUM BONJOUR 7.0 28″ + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  15.999 ден.
  20.990 ден.
  Заштеди 4.991 ден.
  со ДДВ

  Наместо 16.698 ден.

  На залиха

  +ГРАТИС

  Високо Квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  Големина за глава: 58-63cm

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  Овој пакет содржи

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Алуминиумски рам 20

  Висококвалитетни гуми Kenda 28

  Алуминиумски рачки за кочници

  VADER SPORT COMFORT седиште со М6 Qick Release

  Дупли алуминиумски бандажи

  V-brake алуминиумски кочници

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери на преден менувач-Shimano Rear 6 Speed

  Шифтери на заден менувач-Shimano Rear 6 Speed

  Алуминиумски педали со лагери

  Метални браници

  Предна корпа

  Заден багажник

  Предно светло

  Задно светло

  Браник на ланец

  25921 + 26028
  20 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  VENUM BONJOUR 7.0 28″ + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  VENUM BONJOUR 7.0 28″ + Кацига ГРАТИС!

  15.999 ден.
  20.990 ден.
  Заштеди 4.991 ден.
  со ДДВ

  Наместо 16.698 ден.