• Пакет
  Велосипед VENUM MANTELLA 9.0 27.5'' + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед VENUM MANTELLA 9.0 27.5'' + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед VENUM MANTELLA 9.0 27.5'' + Кацига ГРАТИС!

  Велосипед VENUM MANTELLA 9.0 27.5'' + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  14.290 ден.
  со ДДВ

  Наместо 14.989 ден.

  На залиха

  +ГРАТИС

  Високо Квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  Големина за глава: 58-63cm

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  Овој пакет содржи

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам 17

  Висококвалитетни гуми Wanda 27.5×1,95

  Полу Алуминиумски рачки за кочници со менувач Vader

  Comfort Lady седиште со М6 Quick Release

  Дупли Aлуминиумски бандажи

  Предна вилушка со амортизер

  Предна и задна Disk кочница

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери со среден и заден менувач

  Брзо менување (Rapid Fire 21 speed) SHIMANO

  Полу метални педали со лагери заден потпирач

  Гаранција 1 година 

  802761 + 26028
  20 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед VENUM MANTELLA 9.0 27.5'' + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед VENUM MANTELLA 9.0 27.5'' + Кацига ГРАТИС!

  14.290 ден.
  со ДДВ

  Наместо 14.989 ден.