Звучници за PC Xtrike SK 402
   Звучници за PC Xtrike SK 402
   Звучници за PC Xtrike SK 402
   Звучници за PC Xtrike SK 402
   Звучници за PC Xtrike SK 402

   Звучници за PC Xtrike SK 402

   Напиши рецензија (0)
   890 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   СТЕРЕО ЗВУЧНИЦИ

   RGB позадина

   Номинална моќност: 2x 3W

   Одговор на фреквенцијата: 150Hz-20KHz

   Должина на кабел: 1,1 М

   Единица за погон: 2 инчи x 2

   Осветлување: RGB

   Конектори: 3,5 mm приклучок (аудио), USB (напојување)

   Големина : 72 (Ш) * 82 (Д) * 120 (Ш) ММ

   Импеданса: 4Ω x 2

   26014
   60 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Звучници за PC Xtrike SK 402

   7 други производи во иста категорија:

   Звучници за PC Xtrike SK 402

   890 ден.
   со ДДВ