Звучници за PC T-007 gold
   Звучници за PC T-007 gold
   Звучници за PC T-007 gold

   Звучници за PC T-007 gold

   Напиши рецензија (0)
   550 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Type :

   Active, USB Speaker

   Use :

   Home Theatre, Portable Audio Player, Mobile Phone, Karaoke

   Channels :

   2 (2.0)

   Special Feature :

   Portable, Mini

   Feature :

   4pcs BASS

   Interface :

   USB 2.0, 3.5mm jack

   Material :

   Plastic

   Function :

   AUX/USB

   OEM :

   yes

   output power :

   3W*2

   T-007gold
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Звучници за PC T-007 gold

   7 други производи во иста категорија:

   Звучници за PC T-007 gold

   550 ден.
   со ДДВ