Звучници за PC V400 black
   Звучници за PC V400 black
   Звучници за PC V400 black
   Звучници за PC V400 black

   Звучници за PC V400 black

   Напиши рецензија (0)
   350 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Speaker System: 2.0 

   Speaker; Rater power: 3W

   Maximum power:  3.5 W

   Impedance: 4 ohm

   Signal to noise ratio: 58 dB 

   Frequency response: 20 Hz-20 KHz

   Distortion: 80 Hz - 20 KHz

   Color: black   

   V400black
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Звучници за PC V400 black

   7 други производи во иста категорија:

   Звучници за PC V400 black

   350 ден.
   со ДДВ