Звучници за PC Fantech GS203 Beat white
   Звучници за PC Fantech GS203 Beat white
   Звучници за PC Fantech GS203 Beat white
   Звучници за PC Fantech GS203 Beat white
   Звучници за PC Fantech GS203 Beat white

   Звучници за PC Fantech GS203 Beat white

   Напиши рецензија (0)
   700 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Clear, Deep, and Perfect Sound

   360° surround sound

   Hi-res audio

   45mm driver unit

   Lighting effects

   Magnet free material body

   Multi-platform compatibility (Laptop, Desktop, Cellphone)

   USB& 3.5mm plug

   Dimensions: 100mm*80mm

   FantechGS203BW
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Звучници за PC Fantech GS203 Beat white

   7 други производи во иста категорија:

   Звучници за PC Fantech GS203 Beat white

   700 ден.
   со ДДВ