Mi Compact Bluetooth Speaker 2
   Mi Compact Bluetooth Speaker 2

   Mi Compact Bluetooth Speaker 2

   Напиши рецензија (0)
   770 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Безжичен звучник

   Bluetooth: 4.2

   Работи на далечина: 10м

   Поддржува: A2DP/ AVRCP/ SSP

   Аудио фрекфенција: 200Hz до 80kHz (-10dB)

   Тежина: 54гр

   Mi Compact Bluetooth Speaker 2

   Бренд: Xiaomi Еко Систем

   Гаранција: 6 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   QBH4141EU
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Compact Bluetooth Speaker 2

   16 други производи во иста категорија:

   Mi Compact Bluetooth Speaker 2

   770 ден.
   со ДДВ