Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Blue
   Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Blue

   Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Blue

   Напиши рецензија (0)
   2.655 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Преносен звучник

   Димензии: W 213 * D 74 * H 74 mm

   Сооднос- сигнал/шум: 70dB

   Времетраење на работење: околу 13 часа (со 50% јачина на звук)

   Времетраење на полнење: 4 часа

   Bluetooth: 5.0

   Работи на далечина: 15m

   Батерија: Lithium-ion, 3.7V, 2600mAh

   Водоотпорност: IPX7

   Моќност: 16W

   Вграден микрофон

   Гаранција: 6 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   QBH4197GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Blue

   16 други производи во иста категорија:

   Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Blue

   2.655 ден.
   со ДДВ