Xiaomi Smart Speaker Lite EU
   Xiaomi Smart Speaker Lite EU

   Xiaomi Smart Speaker Lite EU

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Xiaomi Smart Speaker Lite

   Димензии: 95 * 95 * 14mm

   Кликови: Play/Pause, Volume up, Volume down, Mute

   Поддржува: Google Assistant, Chromecast

   Можност: 12V / 1A, DC input

   Тоа е повеќе од само паметен звучник со LED дисплеј кој поддржува адаптивна осветленост. Можете исто така да ги изберете вашите омилени песни, жанрови и сцени кога го поставувате алармот за да можете да се разбудите со мелодична музика и да го започнете денот во добро расположение.ж

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   QBH4218GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Smart Speaker Lite EU

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Smart Speaker Lite EU

   2.490 ден.
   со ДДВ