Tronsmart Element T6 Max - Безжичен bluetooth звучник
   Tronsmart Element T6 Max - Безжичен bluetooth звучник
   Tronsmart Element T6 Max - Безжичен bluetooth звучник
   Tronsmart Element T6 Max - Безжичен bluetooth звучник
   Tronsmart Element T6 Max - Безжичен bluetooth звучник
   Tronsmart Element T6 Max - Безжичен bluetooth звучник
   Tronsmart Element T6 Max - Безжичен bluetooth звучник
   Tronsmart Element T6 Max - Безжичен bluetooth звучник

   Tronsmart Element T6 Max - Безжичен bluetooth звучник

   Напиши рецензија (0)
   5.990 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Моќен и лесно пренослив Bluetooth звучник, 60W, батерија од 12000mAh.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Tronsmart го претставува новиот и моќен bluetooth звучник Element T6 Max, кој со своите 60W и распределбата на звук нуди висок квалитет на звук! Модерен дизајн и моќни перформанси.

   Новиот bluetooth звучник на Tronsmart од 60W е опремен со SoundPulse технологија. Технологијата, патентирана од Tronsmart заедно со звукот од 360 степени, му овозможуваат на Tronsmart T6 да произведе високо квалитетен звук со длабок бас, со мала дисторзија и електростатичен звук.

   Батеријата од 12000mAh (6x2000mAh) ви овозможува користење на звучникот дури 20 часа непрекинато со само едно полнење.

   Иновативната технологија TWS може да поврзе два T6 Max за уште подобро искуство. Конекцијата Bluetooth 5.0 гарантира брза и стабилна конекција до 10 метри растојание.

   Звучникот е отпорен на вода и за тоа поседува сертификат IPX5. Компактибилен е со Google Assistant, Siri и Alexa.

   Tronsmart
   365144

   Технички податоци

   Боја
   Црна
   Модел
   T6 MAX
   Батерија
   12000mAh
   Моќ
   60W

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Tronsmart Element T6 Max - Безжичен bluetooth звучник

   16 други производи во иста категорија:

   Tronsmart Element T6 Max - Безжичен bluetooth звучник

   5.990 ден.
   со ДДВ