Маица за трчање M-0020-07
   Маица за трчање M-0020-07
   Маица за трчање M-0020-07
   Маица за трчање M-0020-07
   Маица за трчање M-0020-07

   Маица за трчање M-0020-07

   Напиши рецензија (0)
   1.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Маица за трчање 100% Полиестер.

   Чувство на памук, мекост и комфор..

   Големина :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Упатството за перење се наоѓа на етикетата на секој производ.

   Секогаш читајте ја етикетата за нега пред перење на било кое парче облека, бидејќи неправилната грижа може да предизвика оштетување на производот.

   Рачно перење или перење во машина на 30°C, на слаба температура

   Не ја комбинирајте облеката со производи кои содржат велкро.

   Затворете ги сите патенти и свртете ја облеката одвнатре кон надвор.

   Користете мала количина течен детергент. Не користете детергенти во прав или кој било производ што содржи омекнувачи, балсами, отстранувачи на дамки или избелувачи, бидејќи тие влијаат на перформансите и животниот век на облеката.

   M-0020-07
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Маица за трчање M-0020-07

   16 други производи во иста категорија:

   Маица за трчање M-0020-07

   1.200 ден.
   со ДДВ