Активни филтери

Безжичен перач под притисок Xiaomi Jimmy JW31

Цена 9 990 ден
3 На залиха

Безжичен перач под притисок, максимален притисок до 2,2 MPa, литиумска батерија од 2500 mAh | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | Гаранција 2 години 

Батериска вибрациска...
-1 500 ден
  • -1 500 ден
  • Ново

Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

Редовна цена 6 999 ден Цена 5 499 ден
10 На залиха

Двобрзинска дупчалка/одвртувач со вибрации за бетон и цигла со мотор од 18V и вртежен момент од 45Nm. Погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 1 батерија од 1.5Ah и брз полнач и картонска кутија | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Мерна лента BMI Basic 50 m

Цена 5 015 ден
5 На залиха

Мерните ленти на BMI Basic 30-50 m преставуваат високо професионален мерен алат, произведен од светски познатиот производител на мерна опрема BMI (Bayerische Maß-Industrie) чија 60 годишна традиција гарантира висок квалитет, точност и издржливост и во најтешки услови за работа.

Ласерски далечиномер PD 56N (SOUTH)

Цена 5 664 ден
10 На залиха

PD – 56N е издржлив и многуфункционален ласерски далечиномер, со извонредна заштита од влага и прашина. Наменет е претежно за мерења во затворен простор.

Мерно тркало Easy wheel M20 geo-Fennel

Цена 6 195 ден
4 На залиха

Мерното тркало Easy wheel M20 Geo-FENNEL  се одликува со цврстина , ергономичен дизајн и  отпорност  на абење , што овозможува прецизни мерења и долготрајна употреба.

Ласерски далечиномер Leica Disto D2 New

Цена 14 396 ден
2 На залиха

Leica Disto D2 New преставува усовршен модел на стариот и со години проверен Leica Disto D2, сега опремен со Bluetooth и поддршка на бесплатни iOS и Android апликации.

Високопрофесионален крст ласер Geo1-X360 GREEN...

Цена 19 765 ден
2 На залиха

Зелен ласерски зрак, двојно повидлив од црвениот.

135 степени вертикална ласерска линија

360 степени хоризонтална линија

Ласерски висок

Ласерските линии се вклучуваат и исклучуваат одделно или заедно

Самохоризонтирачка функција

Аларм (аудио и визуелен) кога е надвор од хоризонтала

Мултифункционален монтирачки дел

Лента за мерење Fast Speed Tape 50м

Цена 3 422 ден
4 На залиха

3 x брзини на намотување, обложена челична лента. Отпорна на абење и практично неуништива. Ергономски дизајнирана за лесна и удобна употреба. Должина 50м

Лента за мерење Fast Speed Tape 30м

Цена 2 714 ден
4 На залиха

3 x брзини на намотување, обложена челична лента. Отпорна на абење и практично неуништива. Ергономски дизајнирана за лесна и удобна употреба. Должина 30м

Лента за мерење BMI Capsel Radius

Цена 3 717 ден
10 На залиха

Мерните ленти на BMI Capsel Radius 20 m преставуваат високо професионален мерен алат, произведен од светски познатиот производител на мерна опрема BMI (Bayerische Maß-Industrie) чија 60 годишна традиција гарантира висок квалитет, точност и екстремна издржливост и во најтешки услови за работа.

Вибрациска брусилка Mouse 55W - BLACK+DECKER

Редовна цена 2 699 ден Цена 1 499 ден
9 На залиха

Со нејзината компактна големина и триаголна основа за стругање, оваа ексцентрична MOUSE брусилка е идеална за тешко достапни места и ќошеви и рабови. Може да се користи за отстранување на боја, за стругање на корозија, за различни дрвени површини но и за полирање на метал. Лесно променливи хартии за стругање со Velcro системот за затегање. Гумиран и мек ракофат за удобно ракување. Доаѓа со торбичка за складирање и 15 парчиња прибор и додатоци.

Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

Редовна цена 6 999 ден Цена 5 499 ден
Распродадено

Двобрзинска дупчалка/одвртувач со вибрации за бетон и цигла со мотор од 18V и вртежен момент од 40Nm. Погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 1 батерија од 1.5Ah и брз полнач и картонска кутија | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Производот е додаен за споредба.