Активни филтери

Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка

Редовна цена 3 890 ден Цена 3 390 ден
20 На залиха

Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица...

Редовна цена 2 890 ден Цена 2 390 ден
20 На залиха
Iskra ERO IE-ED500...
-1 100 ден
  • -1 100 ден
  • Ново

Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка + Iskra...

Редовна цена 2 999 ден Цена 1 899 ден
50 На залиха

Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка

Напон: 220-240V ~ 50Hz 

Моќност : 500W  

Вртежи : 0-2700 врт / мин 

Големина на  футер: Ø 1,5 - 10 mm 

+ Подарок

COB LED работна светилка со магнет

Моќност: 3W

Светлина: 200 lm

Ротирачка кука 360°

Вграден магнет за прицврстување на метални површини

Iskra Z1J-HF-13 Електрична ударна дупчалка +...

Редовна цена 2 380 ден Цена 1 499 ден
40 На залиха

Iskra Z1J-HF-13 Електрична ударна дупчалка

•Моќност: 600W (max)

• Две насоки на вртење

• 24 месеци гаранција

+ Подарок

Комплет HSS бургии за метал и пластика:

Дијаметар во mm: 1.5 / 2 / 2.5 / 3 / 3.2 / 3.5 / 4 / 4.5 / 5 / 6 / 8 

Пакување: блистер

Димензии на блистерот (во mm): Ø 51 (Д) x 130 (В) 

Сет флексибилна рачка / одвртувач со додатоци...

Редовна цена 1 599 ден Цена 999 ден
33 На залиха

Високо квалитетен рачен одвртувач со шаржер за чување битови и аголно прилагодување на самото тело. Ергономска изработка со гумирана рачка и засилен метален механизам. Содржи: 5mm, 6.5mm, 8mm/ PZ1, PZ2, PZ3/ PH1, PH2, PH3/ T10, T15, T20.

18V Дупчалка/одвртувач 1х1,5Аh прибор 80...

Цена 7 990 ден
5 На залиха

18V батериска дупчалка/одвртувач со 1,5 Ah батерија и 400mA полнач.Ултра компактниот и лесен дизајн е идеален за тешко достапните места и со регулацијата на 11 различни нивоа на брзина обезбедува прецизна контрола при дупчење во различни материјали, како дрво, метал, пластика. Содржи LED светилка која овозможува подобрена видливост при работа во темни простории.Истата е достапна во куфер со 80 додатоци за секаков вид на работа. | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Ударна батериска дупчалка/одвртувач...

Редовна цена 9 499 ден Цена 6 999 ден
Распродадено

Ударна батериска дупчалка/одвртувач BLACK+DECKER 18V, 2х1 5Аh батерија, со прибор и торба | Погодна за работа со различни типови материјали | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Дупчалка вибрациска BLACK+DECKER 710W со 32...

Редовна цена 5 999 ден Цена 4 299 ден
Распродадено

Дупчалка/одвртувач со вибрации со 32 пар. прибор и торба | Погодна за работа со различни типови материјали | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

Редовна цена 8 999 ден Цена 6 999 ден
Распродадено

Двобрзинска дупчалка/одвртувач со вибрации за бетон и цигла со мотор од 18V и вртежен момент од 45Nm. Погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 1 батерија од 1.5Ah и брз полнач и картонска кутија | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Дупчалка вибрациска 850W...
-1 100 ден
  • Распродажба!
  • -1 100 ден

Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер + прибор

Редовна цена 7 590 ден Цена 6 490 ден
3 На залиха

850W вибрациската дупчалка, која го има совршениот баланс помеѓу перформансите и практичноста во користењето. Вибрациите со 54.400 удари во минута го олеснуваат дупчењето во цигла и бетон. Со променливата брзина од 0-3.100 вртежи имате комплетна конторола врз работењето. Овој модел доаѓа со пластичен куфер за складирање и транспорт, 32 парчиња прибор, странична рачка и граничник за длабочината на дупчењето | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Батериска вибрациска...
-2 000 ден
  • Распродажба!
  • -2 000 ден

Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

Редовна цена 11 199 ден Цена 9 199 ден
Распродадено

Двобрзинска дупчалка/одвртувач со вибрации за бетон и цигла со мотор од 18V и вртежен момент од 40Nm. Погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 2 батерии од 1.5Ah, брз полнач, алуминиумски куфер за транспорт и складирање и 80 парчиња прибор неопходен за секоја намена | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Производот е додаен за споредба.