Топ категории
Vilma Armchair Premium
Најнови производи
Блог

336 производи

Мрежа
Мрежа-2
Листа
Листа-2
Каталог
   3.300 ден.4.500 ден.
   МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x900x450 галванизиранаМЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x900x450 галванизирана
     3.300 ден.4.500 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
     МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x900x450 галванизиранаМЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x900x450 галванизирана
       Метален рафт со вкупна носивост од 1375 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранција |  Брза испорака низ цела Македонија .
       3.300 ден.4.500 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
       МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x900x450 галванизиранаМЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x900x450 галванизирана
         Метален рафт со вкупна носивост од 1375 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранција |  Брза испорака низ цела Македонија .
         3.300 ден.4.500 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
         • Ново
          1.399 ден.2.590 ден.
          Стол Julita бела бојаСтол Julita бела боја
          • Ново
           1.399 ден.2.590 ден.Редовна цена-1.191 ден. исклученоЦена
           Стол Julita бела бојаСтол Julita бела боја
           • Ново
            Трпезариски столчиња
            Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали, Julita е совршениот избор за вас. Столица која значително ќе го осовремени вашиот простор. Трпезариската столица Julita има полипропиленско седиште и ногарки од буково дрво. Краевите на ногарките имаат пластични капаци за заштита на подот. Материјал:...
            1.399 ден.2.590 ден.Редовна цена-1.191 ден. исклученоЦена
            Стол Julita бела бојаСтол Julita бела боја
            • Ново
             Трпезариски столчиња
             Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали, Julita е совршениот избор за вас. Столица која значително ќе го осовремени вашиот простор. Трпезариската столица Julita има полипропиленско седиште и ногарки од буково дрво. Краевите на ногарките имаат пластични капаци за заштита на подот. Материјал:...
             1.399 ден.2.590 ден.Редовна цена-1.191 ден. исклученоЦена
             • Ново
              1.990 ден.2.990 ден.
              Стол Гастон - белСтол Гастон - бел
              • Ново
               1.990 ден.2.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
               Стол Гастон - белСтол Гастон - бел
               • Ново
                Трпезариски столчиња
                Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица. Спецификации: -...
                1.990 ден.2.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                Стол Гастон - белСтол Гастон - бел
                • Ново
                 Трпезариски столчиња
                 Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица. Спецификации: -...
                 1.990 ден.2.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                   899 ден.1.299 ден.
                   Сет тегови 10кг (2x5кг)
                     899 ден.1.299 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                     Сет тегови 10кг (2x5кг)
                       Tегови со вкупна тежина од 10кг (2x5kg) Oбложени се со пластика од 1-ва класа, полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност. Невозможно е да пукнат и да се скршат. Дури и ако се специјално исечени/дупчени, нивната содржина не истекува. Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.
                       899 ден.1.299 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                       Сет тегови 10кг (2x5кг)
                         Tегови со вкупна тежина од 10кг (2x5kg) Oбложени се со пластика од 1-ва класа, полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност. Невозможно е да пукнат и да се скршат. Дури и ако се специјално исечени/дупчени, нивната содржина не истекува. Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.
                         899 ден.1.299 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                           5.690 ден.8.490 ден.
                           Сет тегови 75кгСет тегови 75кг
                             5.690 ден.8.490 ден.Редовна цена-2.800 ден. исклученоЦена
                             Сет тегови 75кгСет тегови 75кг
                               Tегови со вкупна тежина од 75кг (6x7.5kg | 2x5kg | 6x2.5kg) Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани. Во сетот се вклучени 2 шипки со должина од 40цм и 1 шипка со должина од 150цм. Шипката со должина од 150цм е тестирана до 120кг и издржува без никаков проблем. Дисковите се обложени со...
                               5.690 ден.8.490 ден.Редовна цена-2.800 ден. исклученоЦена
                               Сет тегови 75кгСет тегови 75кг
                                 Tегови со вкупна тежина од 75кг (6x7.5kg | 2x5kg | 6x2.5kg) Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани. Во сетот се вклучени 2 шипки со должина од 40цм и 1 шипка со должина од 150цм. Шипката со должина од 150цм е тестирана до 120кг и издржува без никаков проблем. Дисковите се обложени со...
                                 5.690 ден.8.490 ден.Редовна цена-2.800 ден. исклученоЦена
                                   2.690 ден.
                                   Сет тегови 30 кг.Сет тегови 30 кг.
                                     2.690 ден.Цена
                                     Сет тегови 30 кг.Сет тегови 30 кг.
                                       • Доведете го вашиот бицепс до совршенство.  • Метална шипка обложена со пластика на која може да ставате тегови во зависност од тежината според која сакате да вежбате. • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. • Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. • Сетот се...
                                       2.690 ден.Цена
                                       Сет тегови 30 кг.Сет тегови 30 кг.
                                         • Доведете го вашиот бицепс до совршенство.  • Метална шипка обложена со пластика на која може да ставате тегови во зависност од тежината според која сакате да вежбате. • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. • Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. • Сетот се...
                                         2.690 ден.Цена
                                         Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cmМетална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
                                         • Ново
                                          1.990 ден.2.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                          Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cmМетална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
                                          • Ново
                                           Масичка која обезбедува простран простор за вашиот лаптоп, десктоп компјутер, монитор и друго. Модерна и стилска комбинација во боја на даб која одговара на секој декор на просторот. Карактеристики: - Топ медијапан со меламинска облога - Метална стабилна конструкција - Висина која се подесува Димензии: Должина: 60 ​​см Ширина: 40 см ...
                                           1.990 ден.2.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                           Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cmМетална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
                                           • Ново
                                            Масичка која обезбедува простран простор за вашиот лаптоп, десктоп компјутер, монитор и друго. Модерна и стилска комбинација во боја на даб која одговара на секој декор на просторот. Карактеристики: - Топ медијапан со меламинска облога - Метална стабилна конструкција - Висина која се подесува Димензии: Должина: 60 ​​см Ширина: 40 см ...
                                            1.990 ден.2.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                              2.700 ден.3.600 ден.
                                              МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x750x350 галванизирана
                                                2.700 ден.3.600 ден.Редовна цена-900 ден. исклученоЦена
                                                МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x750x350 галванизирана
                                                  Метален рафт со вкупна носивост од 875 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранција |  Брза испорака низ цела Македонија .
                                                  2.700 ден.3.600 ден.Редовна цена-900 ден. исклученоЦена
                                                  МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x750x350 галванизирана
                                                    Метален рафт со вкупна носивост од 875 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранција |  Брза испорака низ цела Македонија .
                                                    2.700 ден.3.600 ден.Редовна цена-900 ден. исклученоЦена
                                                    Сет хексагонални тегови 15кг. (2х7,5кг.)
                                                      Сет хексагонални тегови 15кг. (2х7,5кг.)
                                                        • Бидете во форма со нашата палета на еднорачни тегови. • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. • Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. • Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од кондензација и гребнатини. • Тежина на...
                                                        1.180 ден.Цена
                                                        Сет хексагонални тегови 15кг. (2х7,5кг.)
                                                          • Бидете во форма со нашата палета на еднорачни тегови. • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. • Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. • Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од кондензација и гребнатини. • Тежина на...
                                                          1.180 ден.Цена
                                                          • Ново
                                                           1.499 ден.2.990 ден.
                                                           Стол Гастон - црнСтол Гастон - црн
                                                           • Ново
                                                            1.499 ден.2.990 ден.Редовна цена-1.491 ден. исклученоЦена
                                                            Стол Гастон - црнСтол Гастон - црн
                                                            • Ново
                                                             Трпезариски столчиња
                                                             Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица. Спецификации: -...
                                                             1.499 ден.2.990 ден.Редовна цена-1.491 ден. исклученоЦена
                                                             Стол Гастон - црнСтол Гастон - црн
                                                             • Ново
                                                              Трпезариски столчиња
                                                              Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица. Спецификации: -...
                                                              1.499 ден.2.990 ден.Редовна цена-1.491 ден. исклученоЦена
                                                              • Ново
                                                               999 ден.2.500 ден.
                                                               Подна ламба AYD-1527 (крем абажур)Подна ламба AYD-1527 (крем абажур)
                                                               • Ново
                                                                999 ден.2.500 ден.Редовна цена-1.501 ден. исклученоЦена
                                                                Подна ламба AYD-1527 (крем абажур)Подна ламба AYD-1527 (крем абажур)
                                                                • Ново
                                                                 70% MDF / 30% PVC FABRIC Size: 38 x 140 cm Cap's Diameter: 38 cm Cap's Height: 25 cm Cap Color: Ecru Body's Height: 115 cm Length of Cable: 200 cm On/Off Switch Button on the Cable Socket Type: E 27 Max 60 W (Normal Bulb) Max 20 - 25 W (Energy Saving Bulb) Max 9 - 15 W (Led Bulb) A - E
                                                                 999 ден.2.500 ден.Редовна цена-1.501 ден. исклученоЦена
                                                                 Подна ламба AYD-1527 (крем абажур)Подна ламба AYD-1527 (крем абажур)
                                                                 • Ново
                                                                  70% MDF / 30% PVC FABRIC Size: 38 x 140 cm Cap's Diameter: 38 cm Cap's Height: 25 cm Cap Color: Ecru Body's Height: 115 cm Length of Cable: 200 cm On/Off Switch Button on the Cable Socket Type: E 27 Max 60 W (Normal Bulb) Max 20 - 25 W (Energy Saving Bulb) Max 9 - 15 W (Led Bulb) A - E
                                                                  999 ден.2.500 ден.Редовна цена-1.501 ден. исклученоЦена
                                                                    360 ден.
                                                                    Тег плоча 5кг
                                                                      360 ден.Цена
                                                                      Тег плоча 5кг
                                                                        Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тегови со кои може да ја прилагодите тежината според која сакате да вежбате. Со овие тегови може да вежбате така што ќе ги ставите на права или пак крива шипка, или пак едноставно само со...
                                                                        360 ден.Цена
                                                                        Тег плоча 5кг
                                                                          Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тегови со кои може да ја прилагодите тежината според која сакате да вежбате. Со овие тегови може да вежбате така што ќе ги ставите на права или пак крива шипка, или пак едноставно само со...
                                                                          360 ден.Цена
                                                                          • Ново
                                                                           999 ден.2.500 ден.
                                                                           Подна ламба AYD-1523Подна ламба AYD-1523
                                                                           • Ново
                                                                            999 ден.2.500 ден.Редовна цена-1.501 ден. исклученоЦена
                                                                            Подна ламба AYD-1523Подна ламба AYD-1523
                                                                            • Ново
                                                                             Подни ламби
                                                                             70% MDF / 30% PVC FABRIC Size: 38 x 140 cm Cap's Diameter: 38 cm Cap's Height: 25 cm Body's Height: 115 cm Length of Cable: 200 cm On/Off Switch Button on the Cable Socket Type: E 27 Max 60 W (Normal Bulb) Max 20 - 25 W (Energy Saving Bulb) Max 9 - 15 W (Led Bulb) A - E
                                                                             999 ден.2.500 ден.Редовна цена-1.501 ден. исклученоЦена
                                                                             Подна ламба AYD-1523Подна ламба AYD-1523
                                                                             • Ново
                                                                              Подни ламби
                                                                              70% MDF / 30% PVC FABRIC Size: 38 x 140 cm Cap's Diameter: 38 cm Cap's Height: 25 cm Body's Height: 115 cm Length of Cable: 200 cm On/Off Switch Button on the Cable Socket Type: E 27 Max 60 W (Normal Bulb) Max 20 - 25 W (Energy Saving Bulb) Max 9 - 15 W (Led Bulb) A - E
                                                                              999 ден.2.500 ден.Редовна цена-1.501 ден. исклученоЦена
                                                                                999 ден.1.390 ден.
                                                                                Метална закачалка Доминик - белаМетална закачалка Доминик - бела
                                                                                  999 ден.1.390 ден.Редовна цена-391 ден. исклученоЦена
                                                                                  Метална закачалка Доминик - белаМетална закачалка Доминик - бела
                                                                                    Димензија: 104x137х48cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.
                                                                                    999 ден.1.390 ден.Редовна цена-391 ден. исклученоЦена
                                                                                    Метална закачалка Доминик - белаМетална закачалка Доминик - бела
                                                                                      Димензија: 104x137х48cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.
                                                                                      999 ден.1.390 ден.Редовна цена-391 ден. исклученоЦена
                                                                                        2.050 ден.2.550 ден.
                                                                                        МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ПИКСИ 150Х75Х30 4Х50кгМЕТАЛЕН РАФТ МАКС ПИКСИ 150Х75Х30 4Х50кг
                                                                                          2.050 ден.2.550 ден.Редовна цена-500 ден. исклученоЦена
                                                                                          МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ПИКСИ 150Х75Х30 4Х50кгМЕТАЛЕН РАФТ МАКС ПИКСИ 150Х75Х30 4Х50кг
                                                                                            Метален рафт со вкупна носивост од 200 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија .
                                                                                            2.050 ден.2.550 ден.Редовна цена-500 ден. исклученоЦена
                                                                                            МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ПИКСИ 150Х75Х30 4Х50кгМЕТАЛЕН РАФТ МАКС ПИКСИ 150Х75Х30 4Х50кг
                                                                                              Метален рафт со вкупна носивост од 200 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија .
                                                                                              2.050 ден.2.550 ден.Редовна цена-500 ден. исклученоЦена
                                                                                                4.190 ден.6.990 ден.
                                                                                                Сет тегови 45кгСет тегови 45кг
                                                                                                  4.190 ден.6.990 ден.Редовна цена-2.800 ден. исклученоЦена
                                                                                                  Сет тегови 45кгСет тегови 45кг
                                                                                                    Tегови со вкупна тежина од 45кг (2x7.5kg | 2x5kg | 6x2.5kg) Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани. Во сетот се вклучени 2 шипки со должина од 40цм и 1 шипка со должина од 150цм. Шипката со должина од 150цм е тестирана до 120кг и издржува без никаков проблем. Дисковите се обложени со пластика од...
                                                                                                    4.190 ден.6.990 ден.Редовна цена-2.800 ден. исклученоЦена
                                                                                                    Сет тегови 45кгСет тегови 45кг
                                                                                                      Tегови со вкупна тежина од 45кг (2x7.5kg | 2x5kg | 6x2.5kg) Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани. Во сетот се вклучени 2 шипки со должина од 40цм и 1 шипка со должина од 150цм. Шипката со должина од 150цм е тестирана до 120кг и издржува без никаков проблем. Дисковите се обложени со пластика од...
                                                                                                      4.190 ден.6.990 ден.Редовна цена-2.800 ден. исклученоЦена
                                                                                                        660 ден.
                                                                                                        Тег плоча 10кг
                                                                                                          660 ден.Цена
                                                                                                          Тег плоча 10кг
                                                                                                            Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тегови со кои може да ја прилагодите тежината според која сакате да вежбате. Со овие тегови може да вежбате така што ќе ги ставите на права или пак крива шипка, или пак едноставно само со...
                                                                                                            660 ден.Цена
                                                                                                            Тег плоча 10кг
                                                                                                              Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тегови со кои може да ја прилагодите тежината според која сакате да вежбате. Со овие тегови може да вежбате така што ќе ги ставите на права или пак крива шипка, или пак едноставно само со...
                                                                                                              660 ден.Цена
                                                                                                              Сет хексагонални тегови 20кг. (2х10кг.)
                                                                                                                Сет хексагонални тегови 20кг. (2х10кг.)
                                                                                                                  • Бидете во форма со нашата палета на еднорачни тегови. • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. • Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. • Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од кондензација и гребнатини. • Тежина на...
                                                                                                                  1.580 ден.Цена
                                                                                                                  Сет хексагонални тегови 20кг. (2х10кг.)
                                                                                                                    • Бидете во форма со нашата палета на еднорачни тегови. • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. • Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. • Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од кондензација и гребнатини. • Тежина на...
                                                                                                                    1.580 ден.Цена
                                                                                                                    • Ново
                                                                                                                     3.490 ден.4.590 ден.
                                                                                                                     Аголна полица ВикторијаАголна полица Викторија
                                                                                                                     • Ново
                                                                                                                      3.490 ден.4.590 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                                                                                      Аголна полица ВикторијаАголна полица Викторија
                                                                                                                      • Ново
                                                                                                                       Димензии: 33.5x33.5x159.5cm Растојание помеѓу полиците: 30cm Материјал: Иверица 1ва класа Метална конструкција ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
                                                                                                                       3.490 ден.4.590 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                                                                                       Аголна полица ВикторијаАголна полица Викторија
                                                                                                                       • Ново
                                                                                                                        Димензии: 33.5x33.5x159.5cm Растојание помеѓу полиците: 30cm Материјал: Иверица 1ва класа Метална конструкција ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
                                                                                                                        3.490 ден.4.590 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                                                                                        Allga San Арника - гел за масажа против болка и напнатост
                                                                                                                          Allga San арника гелот продира длабоко во кожата ја намалува напнатоста и болките. Се користи кај контузија, тапи повреди, истегнувања и исчашувања. Помага при повреди на мускулите, тетивите и зглобовите. Ги намалува отоците и ги лади болните места. Погоден е за спортска масажа на вкочаните мускули и зглобови. Брзо се впива и не ја масти кожата.
                                                                                                                          315 ден.Цена
                                                                                                                          Allga San Арника - гел за масажа против болка и напнатост
                                                                                                                            Allga San арника гелот продира длабоко во кожата ја намалува напнатоста и болките. Се користи кај контузија, тапи повреди, истегнувања и исчашувања. Помага при повреди на мускулите, тетивите и зглобовите. Ги намалува отоците и ги лади болните места. Погоден е за спортска масажа на вкочаните мускули и зглобови. Брзо се впива и не ја масти кожата.
                                                                                                                            315 ден.Цена
                                                                                                                            • Ново
                                                                                                                             3.990 ден.5.190 ден.
                                                                                                                             Чевларник дупли со 3 вратиЧевларник дупли со 3 врати
                                                                                                                             • Ново
                                                                                                                              3.990 ден.5.190 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                              Чевларник дупли со 3 вратиЧевларник дупли со 3 врати
                                                                                                                              • Ново
                                                                                                                               Чевларник со 3 врати, со полици за складирање на  2 реда обувки по врата . Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш. Висина: 121cm Ширина: 65cm Длабина: 25cm Капацитет: 18 пара обувки Бела боја
                                                                                                                               3.990 ден.5.190 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                               Чевларник дупли со 3 вратиЧевларник дупли со 3 врати
                                                                                                                               • Ново
                                                                                                                                Чевларник со 3 врати, со полици за складирање на  2 реда обувки по врата . Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш. Висина: 121cm Ширина: 65cm Длабина: 25cm Капацитет: 18 пара обувки Бела боја
                                                                                                                                3.990 ден.5.190 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                Декоративен панел 120X50X2 Сенапор ЕПС 16-12 - 33/ 679-205Декоративен панел 120X50X2 Сенапор ЕПС 16-12 - 33/ 679-205
                                                                                                                                • Ново
                                                                                                                                 Декоративен панел 120X50X2 Сенапор ЕПС 16-12 - 33/ 679-205Декоративен панел 120X50X2 Сенапор ЕПС 16-12 - 33/ 679-205
                                                                                                                                 • Ново
                                                                                                                                  Надворешни декоративни панели
                                                                                                                                  Стиропорен 3D Панел е декоративен материјал што може да се инсталира многу лесно и брзо и не е потребен никаков професионален алат.  Димензии: 120x50x2 cm
                                                                                                                                  690 ден.Цена
                                                                                                                                  Декоративен панел 120X50X2 Сенапор ЕПС 16-12 - 33/ 679-205Декоративен панел 120X50X2 Сенапор ЕПС 16-12 - 33/ 679-205
                                                                                                                                  • Ново
                                                                                                                                   Надворешни декоративни панели
                                                                                                                                   Стиропорен 3D Панел е декоративен материјал што може да се инсталира многу лесно и брзо и не е потребен никаков професионален алат.  Димензии: 120x50x2 cm
                                                                                                                                   690 ден.Цена
                                                                                                                                   • Ново
                                                                                                                                    3.990 ден.5.190 ден.
                                                                                                                                    Чевларник дупли со 3 врати - сономаЧевларник дупли со 3 врати - сонома
                                                                                                                                    • Ново
                                                                                                                                     3.990 ден.5.190 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                     Чевларник дупли со 3 врати - сономаЧевларник дупли со 3 врати - сонома
                                                                                                                                     • Ново
                                                                                                                                      Чевларник со 3 врати, со полици за складирање на  2 реда обувки по врата . Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш. Висина: 121cm Ширина: 65cm Длабина: 25cm Капацитет: 18 пара обувки Боја: Даб сонома
                                                                                                                                      3.990 ден.5.190 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                      Чевларник дупли со 3 врати - сономаЧевларник дупли со 3 врати - сонома
                                                                                                                                      • Ново
                                                                                                                                       Чевларник со 3 врати, со полици за складирање на  2 реда обувки по врата . Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш. Висина: 121cm Ширина: 65cm Длабина: 25cm Капацитет: 18 пара обувки Боја: Даб сонома
                                                                                                                                       3.990 ден.5.190 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                       • Ново
                                                                                                                                        1.399 ден.2.590 ден.
                                                                                                                                        Стол Julita - петролСтол Julita - петрол
                                                                                                                                        • Ново
                                                                                                                                         1.399 ден.2.590 ден.Редовна цена-1.191 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                         Стол Julita - петролСтол Julita - петрол
                                                                                                                                         • Ново
                                                                                                                                          Трпезариски столчиња
                                                                                                                                          Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали, Julita е совршениот избор за вас. Столица која значително ќе го осовремени вашиот простор. Трпезариската столица Julita има полипропиленско седиште и ногарки од буково дрво. Краевите на ногарките имаат пластични капаци за заштита на подот. Материјал:...
                                                                                                                                          1.399 ден.2.590 ден.Редовна цена-1.191 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                          Стол Julita - петролСтол Julita - петрол
                                                                                                                                          • Ново
                                                                                                                                           Трпезариски столчиња
                                                                                                                                           Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали, Julita е совршениот избор за вас. Столица која значително ќе го осовремени вашиот простор. Трпезариската столица Julita има полипропиленско седиште и ногарки од буково дрво. Краевите на ногарките имаат пластични капаци за заштита на подот. Материјал:...
                                                                                                                                           1.399 ден.2.590 ден.Редовна цена-1.191 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                           • Ново
                                                                                                                                           • Распродажба!
                                                                                                                                           6.490 ден.7.490 ден.
                                                                                                                                           Бенџ клупа
                                                                                                                                           • Ново
                                                                                                                                           • Распродажба!
                                                                                                                                           6.490 ден.7.490 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                           Бенџ клупа
                                                                                                                                           • Ново
                                                                                                                                           • Распродажба!
                                                                                                                                           Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                           • Одржувајте ја вашата форма со различни вежби. • Безбедна, изработена од висококвалитетна и издржлива челична дебела цевка. <span style="color:#222222;font-family:Arial, Helvetica,...
                                                                                                                                           6.490 ден.7.490 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                           Бенџ клупа
                                                                                                                                           • Ново
                                                                                                                                           • Распродажба!
                                                                                                                                           Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                           • Одржувајте ја вашата форма со различни вежби. • Безбедна, изработена од висококвалитетна и издржлива челична дебела цевка. <span style="color:#222222;font-family:Arial, Helvetica,...
                                                                                                                                           6.490 ден.7.490 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                           Полица со метална конструкција Крафт - атлантикПолица со метална конструкција Крафт - атлантик
                                                                                                                                             1.799 ден.3.590 ден.Редовна цена-1.791 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                             Полица со метална конструкција Крафт - атлантикПолица со метална конструкција Крафт - атлантик
                                                                                                                                               Ширина: 66 cm Длабочина: 34 cm Висина: 85 cm Ширина на полицата: 66 cm Длабочина на полицата: 30 cm Растојание на полиците: 33 cm
                                                                                                                                               1.799 ден.3.590 ден.Редовна цена-1.791 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                               Полица со метална конструкција Крафт - атлантикПолица со метална конструкција Крафт - атлантик
                                                                                                                                                 Ширина: 66 cm Длабочина: 34 cm Висина: 85 cm Ширина на полицата: 66 cm Длабочина на полицата: 30 cm Растојание на полиците: 33 cm
                                                                                                                                                 1.799 ден.3.590 ден.Редовна цена-1.791 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                 Сет хексагонални тегови 5кг. (2х2,5кг.)
                                                                                                                                                   Сет хексагонални тегови 5кг. (2х2,5кг.)
                                                                                                                                                     • Бидете во форма со нашата палета на еднорачни тегови. • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. • Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. • Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од кондензација и гребнатини. • Тежина на...
                                                                                                                                                     560 ден.Цена
                                                                                                                                                     Сет хексагонални тегови 5кг. (2х2,5кг.)
                                                                                                                                                       • Бидете во форма со нашата палета на еднорачни тегови. • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. • Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. • Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од кондензација и гребнатини. • Тежина на...
                                                                                                                                                       560 ден.Цена
                                                                                                                                                       • Ново
                                                                                                                                                        6.500 ден.8.650 ден.
                                                                                                                                                        Биро СалтоБиро Салто
                                                                                                                                                        • Ново
                                                                                                                                                         6.500 ден.8.650 ден.Редовна цена-2.150 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                         Биро СалтоБиро Салто
                                                                                                                                                         • Ново
                                                                                                                                                          Ако барате флексибилно биро кое хармонично се вклопува во вашиот работен простор, а истовремено ги задоволува сите ваши функционални потреби, тогаш Салто е она што ви треба. Работно биро Салто во импресивна комбинација на бои од натур и бела. Спецификации: -Површина од висококвалитетна иверица и медијапан со меламинска облога. Боја натур-бело. -Поддршка на...
                                                                                                                                                          6.500 ден.8.650 ден.Редовна цена-2.150 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                          Биро СалтоБиро Салто
                                                                                                                                                          • Ново
                                                                                                                                                           Ако барате флексибилно биро кое хармонично се вклопува во вашиот работен простор, а истовремено ги задоволува сите ваши функционални потреби, тогаш Салто е она што ви треба. Работно биро Салто во импресивна комбинација на бои од натур и бела. Спецификации: -Површина од висококвалитетна иверица и медијапан со меламинска облога. Боја натур-бело. -Поддршка на...
                                                                                                                                                           6.500 ден.8.650 ден.Редовна цена-2.150 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                             Биро со метална конструкција Бостон - белоБиро со метална конструкција Бостон - бело
                                                                                                                                                               2.499 ден.3.690 ден.Редовна цена-1.191 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                               Биро со метална конструкција Бостон - белоБиро со метална конструкција Бостон - бело
                                                                                                                                                                 2.499 ден.3.690 ден.Редовна цена-1.191 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                 Биро со метална конструкција Бостон - белоБиро со метална конструкција Бостон - бело
                                                                                                                                                                   2.499 ден.3.690 ден.Редовна цена-1.191 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                   Полица со метална конструкција Луксор - атлантикПолица со метална конструкција Луксор - атлантик
                                                                                                                                                                     3.490 ден.4.690 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                     Полица со метална конструкција Луксор - атлантикПолица со метална конструкција Луксор - атлантик
                                                                                                                                                                       Димензии: 66x34x160cm Длабочина на полиците: 30cm Растојание помеѓу полиците: 33.5cm Боја: Светло кафеава Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили. Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Рабовите на иверицата се обложени со...
                                                                                                                                                                       3.490 ден.4.690 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                       Полица со метална конструкција Луксор - атлантикПолица со метална конструкција Луксор - атлантик
                                                                                                                                                                         Димензии: 66x34x160cm Длабочина на полиците: 30cm Растојание помеѓу полиците: 33.5cm Боја: Светло кафеава Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили. Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Рабовите на иверицата се обложени со...
                                                                                                                                                                         3.490 ден.4.690 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена