Подна ламба AYD-3058
   Подна ламба AYD-3058
   Подна ламба AYD-3058
   Подна ламба AYD-3058

   Подна ламба AYD-3058

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% METAL

   Fabric Cap

   Cap's Size: 21 x 38 cm

   Total Height: 155 cm

   Socket Type: E27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   100% METAL

   Fabric Cap

   Cap's Size: 21 x 38 cm

   Total Height: 155 cm

   Socket Type: E27 Max 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   780SGN2623
   92 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба AYD-3058

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба AYD-3058

   3.990 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ