Подна ламба Nora - Fiona
   Подна ламба Nora - Fiona
   Подна ламба Nora - Fiona
   Подна ламба Nora - Fiona
   Подна ламба Nora - Fiona
   Подна ламба Nora - Fiona
   Подна ламба Nora - Fiona
   Подна ламба Nora - Fiona

   Подна ламба Nora - Fiona

   Напиши рецензија (0)
   9.990 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Cap's Diameter: 20 cm (2 Pieces)

   Cap's Diameter: 15 cm (2 Pieces)

   Size: 33 x 33 x 162 cm

   Base Plate Size: 31 x 31 x 2 cm

   Length of Cable: 200 cm

   IP20

   Socket Type: 4 x E14 Max 40 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Glass Cap

   Cap's Diameter: 20 cm (2 Pieces)

   Cap's Diameter: 15 cm (2 Pieces)

   Size: 33 x 33 x 162 cm

   Base Plate Size: 31 x 31 x 2 cm

   Length of Cable: 200 cm

   IP20

   Socket Type: 4 x E14 Max 40 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683743270118
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Nora - Fiona

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Nora - Fiona

   9.990 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ