Подна ламба AYD-2984
   Подна ламба AYD-2984
   Подна ламба AYD-2984
   Подна ламба AYD-2984

   Подна ламба AYD-2984

   Напиши рецензија (0)
   1.690 ден.
   2.990 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% WOODEN

   Fabric Cap

   Cap's Size: 21 x 38 cm

   Total Height: 140 cm

   Socket Type: E27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   100% WOODEN

   Fabric Cap

   Cap's Size: 21 x 38 cm

   Total Height: 140 cm

   Socket Type: E27 Max 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   780SGN2592
   94 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба AYD-2984

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба AYD-2984

   1.690 ден.
   2.990 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ