Подна ламба Faze - NT - 115
   Подна ламба Faze - NT - 115
   Подна ламба Faze - NT - 115
   Подна ламба Faze - NT - 115
   Подна ламба Faze - NT - 115
   Подна ламба Faze - NT - 115
   Подна ламба Faze - NT - 115
   Подна ламба Faze - NT - 115

   Подна ламба Faze - NT - 115

   Напиши рецензија (0)
   6.500 ден.
   8.000 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 32 x 32 cm

   Height: 130 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Length of Cable: 200 cm

   Socket Type: 4 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 32 x 32 cm

   Height: 130 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Length of Cable: 200 cm

   Socket Type: 4 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875742886
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Faze - NT - 115

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Faze - NT - 115

   6.500 ден.
   8.000 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ