Подна ламба AYD-1533
   Подна ламба AYD-1533
   Подна ламба AYD-1533
   Подна ламба AYD-1533
   Подна ламба AYD-1533

   Подна ламба AYD-1533

   Напиши рецензија (0)
   999 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 1.501 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   70% MDF / 30% PVC FABRIC

   Size: 38 x 140 cm

   Cap's Diameter: 38 cm

   Cap's Height: 25 cm

   Body's Height: 115 cm

   Length of Cable: 200 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   Socket Type: E 27

   Max 60 W (Normal Bulb)

   Max 20 - 25 W (Energy Saving Bulb)

   Max 9 - 15 W (Led Bulb)

   A - E

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   70% MDF / 30% PVC FABRIC

   Size: 38 x 140 cm

   Cap's Diameter: 38 cm

   Cap's Height: 25 cm

   Body's Height: 115 cm

   Length of Cable: 200 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   Socket Type: E 27

   Max 60 W (Normal Bulb)

   Max 20 - 25 W (Energy Saving Bulb)

   Max 9 - 15 W (Led Bulb)

   A - E

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875052558
   457 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба AYD-1533

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба AYD-1533

   999 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 1.501 ден.
   со ДДВ