Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor
   Подна ламба Lumos - Multicolor

   Подна ламба Lumos - Multicolor

   Напиши рецензија (0)
   2.590 ден.
   3.500 ден.
   Заштеди 910 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   120 cm aluminium body, electrostatic coated ( black )

   2cm x 2cm x 30cm iron bar leg, electrostatic coated (black) ( 2 pieces)

   120cm Led Strip

   Adaptor: Output: 12V 2A DC

   Cord Length 200 cm

   (installation manual inclued)

   Type C socket/plug

   8W-10W/meter

   A+

   12,4 Watt

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   120 cm aluminium body, electrostatic coated ( black )

   2cm x 2cm x 30cm iron bar leg, electrostatic coated (black) ( 2 pieces)

   120cm Led Strip

   Adaptor: Output: 12V 2A DC

   Cord Length 200 cm

   (installation manual inclued)

   Type C socket/plug

   8W-10W/meter

   A+

   12,4 Watt

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   395NGR1101
   98 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Lumos - Multicolor

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Lumos - Multicolor

   2.590 ден.
   3.500 ден.
   Заштеди 910 ден.
   со ДДВ