Подна ламба Nora - White
   Подна ламба Nora - White
   Подна ламба Nora - White
   Подна ламба Nora - White

   Подна ламба Nora - White

   Напиши рецензија (0)
   2.790 ден.
   3.790 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Particle Board Body

   MDF Profile

   Fabric Cap

   Cap's Size: 21 x 21 cm

   Cap's Height : 36

   Total Height: 135 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   CE Certificated

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Particle Board Body

   MDF Profile

   Fabric Cap

   Cap's Size: 21 x 21 cm

   Cap's Height : 36

   Total Height: 135 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   CE Certificated

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   390FLH1146
   94 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Nora - White

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Nora - White

   2.790 ден.
   3.790 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ