• Ново
  Подна ламба YL219
  Подна ламба YL219
  Подна ламба YL219
  Подна ламба YL219

  Подна ламба YL219

  Напиши рецензија (0)
  3.990 ден.
  4.500 ден.
  Заштеди 510 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  METAL BODY

  Cotton Cap

  Height: 165 cm

  Cap's Width: 45 cm

  Soket Type: E 27 Max 60 W

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  METAL BODY

  Cotton Cap

  Height: 165 cm

  Cap's Width: 45 cm

  Soket Type: E 27 Max 60 W

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8683742499534 | 687HMY1947
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Подна ламба YL219

  16 други производи во иста категорија:

  Подна ламба YL219

  3.990 ден.
  4.500 ден.
  Заштеди 510 ден.
  со ДДВ