Подна ламба AYD - 2902
   Подна ламба AYD - 2902
   Подна ламба AYD - 2902
   Подна ламба AYD - 2902

   Подна ламба AYD - 2902

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   3.490 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   MDF / WOODEN BODY

   Fabric Cap

   Size: 20 x 37 x 140 cm

   Cap's Diameter: 37 cm

   Cap's Height: 20 cm

   Body Size: 37 x 91,5 cm

   Height with Cable: Max 200 cm

   On/Off Button on the Cable

   Socket Type: E 27 Max 45-60 W / 11 W LED

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   MDF / WOODEN BODY

   Fabric Cap

   Size: 20 x 37 x 140 cm

   Cap's Diameter: 37 cm

   Cap's Height: 20 cm

   Body Size: 37 x 91,5 cm

   Height with Cable: Max 200 cm

   On/Off Button on the Cable

   Socket Type: E 27 Max 45-60 W / 11 W LED

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   780SGN1960
   94 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба AYD - 2902

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба AYD - 2902

   2.490 ден.
   3.490 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ