Подна ламба Fork, White Gold
   Подна ламба Fork, White Gold
   Подна ламба Fork, White Gold
   Подна ламба Fork, White Gold
   Подна ламба Fork, White Gold
   Подна ламба Fork, White Gold
   Подна ламба Fork, White Gold
   Подна ламба Fork, White Gold

   Подна ламба Fork, White Gold

   Напиши рецензија (0)
   5.990 ден.
   9.000 ден.
   Заштеди 3.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Cap's Diameter: 20 cm

   Size: 31 x 45 x 152 cm

   Base Plate Size: 31 x 31 x 2 cm

   Length of Cable: 200 cm

   IP20

   Socket Type: E14 Max 40 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   942FLG1526
   500 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Fork, White Gold

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Fork, White Gold

   5.990 ден.
   9.000 ден.
   Заштеди 3.010 ден.
   со ДДВ