Подна ламба Oslo - 6906
   Подна ламба Oslo - 6906
   Подна ламба Oslo - 6906
   Подна ламба Oslo - 6906
   Подна ламба Oslo - 6906
   Подна ламба Oslo - 6906
   Подна ламба Oslo - 6906

   Подна ламба Oslo - 6906

   Напиши рецензија (0)
   3.500 ден.
   5.400 ден.
   Заштеди 1.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Size: 30 x 17 cm

   Height: 120 cm

   Cap's Diameter: 17 cm

   Cap's Height: 16 cm

   Length of Cable: 200 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   Length of Cable: 350 cm

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Size: 30 x 17 cm

   Height: 120 cm

   Cap's Diameter: 17 cm

   Cap's Height: 16 cm

   Length of Cable: 200 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   Length of Cable: 350 cm

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   892OPV1130
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Oslo - 6906

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Oslo - 6906

   3.500 ден.
   5.400 ден.
   Заштеди 1.900 ден.
   со ДДВ