Подна ламба Floor Lamp Gold
   Подна ламба Floor Lamp Gold
   Подна ламба Floor Lamp Gold
   Подна ламба Floor Lamp Gold

   Подна ламба Floor Lamp Gold

   Напиши рецензија (0)
   7.500 ден.
   10.500 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Fabric Cap

   Electrostatic Oven Dried Paint

   Leg's Diameter: 30 cm

   Height: 153 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Max Voltage: 220-240 V

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Fabric Cap

   Electrostatic Oven Dried Paint

   Leg's Diameter: 30 cm

   Height: 153 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Max Voltage: 220-240 V

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870781023
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Floor Lamp Gold

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Floor Lamp Gold

   7.500 ден.
   10.500 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ