Клуб маси, ТВ комоди, бироа, полици, фотелји...

Најголем избор | Најдобри цени!

Мебел за дома

ПОГЛЕДНИ ТУКА
Врвна технологија, гарантиран квалитет!

Внесете свежина во домот

Роботски правосмукалки

КУПИ ТУКА

Нови производи

Најновите производи во нашата продавница.

Mi S500 суво и мокро бричење

Цена 2 390 ден
10 На залиха

Бесконечна суспензија технологија (IFT)

Со Xiaomi Mi Electric Shaver S500 доаѓа третата генерација на технологија за суспензија со ротација од 360°, попозната како технологија за суспензија Infinity. Овој систем од три лебдечки сечила со ротација од 360º (и сечилата и самата глава) се грижи за вашата кожа, бидејќи не врши притисок врз неа и допира до места до кои е тешко да стигнат другите жилети, што резултира со рамномерно бричење и правејќи го целиот процес удобен, лесен и безбеден.

Двослојни сечила и мотор со голема брзина

Гаранција: 1 година

DJI Mavic Air 2 In. Flight Bat

Цена 9 999 ден
9 На залиха

The Mavic 2's Intelligent Flight Battery has a capacity of up to 59.29 Wh, and provides a maximum flight time of 31 minutes. With a built-in DJI Intelligent Battery Management System, battery status is monitored and reported in real-time, allowing you to focus less on your power levels and more on having an epic flight.

Battery Type                     Four-cell LiPo battery

Rated Capacity                 3850 mAh, 59.29 Wh (Typical Value)

Rated Voltage                   15.4 V

Limited Charge Voltage    17.6 V

Charge Temperature       -10-60℃

Discharge Temperature     5-40℃

DJI Tello Boost Combo

Цена 9 599 ден
10 На залиха

The Ryze Tech Tello Quadcopter Boost Combo lets you shoot over longer periods of time, as it comes packaged with three batteries, instead of one, and a 3-battery charging hub. Each battery will power up to 13 minutes of flight on a full charge. The Tello drone's tiny form factor and smart Intel processor enable it to perform exciting aerial tricks on a whim, all through smartphone control. Download the free Tello app and get going, with intuitive controls for entertaining flying maneuvers.

Warranty: 2 years. 

DJI Air 2S Fly More Combo
-2 000 ден
  • -2 000 ден
  • Ново

DJI Air 2S Fly More Combo

Редовна цена 107 999 ден Цена 105 999 ден
1 На залиха

The compact and foldable design of the DJI Air 2S Fly More Combo Drone lets you easily capture breathtaking aerial images and video whenever the mood strikes. It's an ideal alternative for use when travelling on vacation or for photography enthusiasts looking to record from new and unique perspectives. Piloting is made to be easy and intuitive via your smartphone and the DJI Fly app. Simply slip your phone into the included remote controller. Thanks to the Air 2S's 3-axis gimbal, four remote antennae, and OcuSync 3.0 technology, you can receive a stable, live view from the drone up to 7.5 miles away.

Warranty: 2 years. 

Mi 37W Dual-Port Car Charger

Цена 690 ден
10 На залиха

Полнач за мобилни за автомобил

Моќност: максимум 37W (кај xiaomi 9 и Redmi K20 Pro do 27W)

Два USB приклучоци

Има предупредувачко LED светло

Големина: 7.47 x 3.08 x 3.08 cm / 2.94 x 1.21 x 1.21 инчи

Mi 20W Wireless Charging Stand

Цена 990 ден
10 На залиха

Безжична база за полнење на телефони (без напојување)

Приклучок: • -USB-C • -5V=2A/9V=1.6A/12V–16V– 1.7A maксимум

Излез: • максимум 20W

Полни на далечина од: максимум 4мм

Работи на температура: 0°C–35°C

Димензии: 109.7 × 91 × 91 mm

Гаранција: 6 месеци

Mi 20W Wireless Car Charger

Цена 2 590 ден
10 На залиха

Безжична база за полнење на мобилни за автомобил (без напојување)

Приклучок: USB-C • 5V/3A 9V/2A 12V/2A • 15V/1.8A 20V/1.35A

Излез:

максимум 20W

Материјал: пластика+стакло

Димензии: 117.2*73.4*91.7mm

Гаранција: 6 месеци

Mi 10000mAh PowerBank 18W F.Charge

Цена 1 090 ден
10 На залиха

Вид на полнење: брзо полнење – 18W

Работи со: Android, Ios

Капацитет: 10000 mAh

Вид на батерија: Литиум-јонска полимерна батерија

приклучоци : Micro-USB/USB-C/USB-A

Гаранција: 6 Месеци

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

Цена 22 990 ден
10 На залиха

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

Екран за играње 27 инчи

Препорачана резолуција: 2560 × 1440

Резолуција: 2560 × 1440

Брзина на реакција: 1ms (IMBC), 4ms (GTG)

Стапка на освежување: 165Hz

Спектар на бои: 95% DCI-P3, 100% sRGB

16.7 милиони бои HDR: VESA Display

HDR™ 400 Контраст: 1000:1 (TYP)

Номинална моќност: 35W (TYP), 75W макс.

Dot pitch 0.2331 (H) × 0.2331 (V)

Работна температура: 0°C до 45°C

Тежина: 6.53кг

Димензии: 609.44× 200.00× 461.25mm | 

Гаранција: 1 година

Mi Smart Projector 2 Pro

Цена 48 900 ден
10 На залиха

Mi Smart Projector 2 Pro

Гласовна контрола

1080p Full HD

1300 ANSI lumena

Оперативен систем: Android TV 9.0

Процесор – модел: Amlogic T972

Меморија: RAM/ROM:2GB/16GB

Конекција:Bluetooth: 4.1

WiFi: 2.4GHz 802.11a / b / g / n / ac

Димензии: 215 x 201 x 143 mm

Тежина: 3.7 кг

Гаранција: 1 година

Mi Smart Projector 2 EU

Цена 34 990 ден
10 На залиха

Mi Smart Projector 2 EU

Проектирање на екран од 60 до 120 инчи со резолуција FHD 1080p

Сертифициран Android TV

Kрајниот резултат е пристојна слика која нуди брилијантни бои благодарение на HDR10

Користете го гласот за да пребарувате емисии, да го контролирате проекторот и паметните домашни уреди, да добивате одговори и многу повеќе. Притиснете го копчето „Помошник на Google“ на далечинскиот управувач за да започнете

Mi Smart Projector 2 користи дифузна рефлексија. За разлика од традиционалните LCD телевизори, кои доставуваат светлина директно до вашите очи, дифузната рефлексија предизвикува помало оптоварување на очите и е посоодветна за младите и постарите.

Гаранција: 1 година

Mi Laser Projector 150

Цена 84 990 ден
2 На залиха

Mi Laser Projector 150

Ласерски проектор

Екстремно голема проекција - 150"

Технологија на ласерски извор на светлина ALPD 3.0

3000: 1 природен контраст

Супериорен квалитет на видео (Full HD -1920x1080)

OS:Android TV 9.0

Димензии: 410 x 291 x 88 mm

Тежина: 7 kg

Фреквенција: 1.5GHz/64-bit

RAM/ROM: 2 GB DDR3/16 GB

Bluetooth: Bluetooth 4.0/BLE low power

WiFi: 2.4 / 5 GHz 802.11 b/g/n/ ac

Дополнителни информации: 0.5W (standby)-250W (max); Ethernet port x1, SPDIF x1 (coaxial / optical), Audio out x1, AV 3.5x1, Flash Drive Port x1

Гаранција: 1 година.

Mi Ambient Light Rejecting Projector Screen 100

Цена 39 990 ден
3 На залиха

Mi Ambient Light Rejecting Projector Screen 100"

Платно(Екран)  за проектирање

Растојание за проектирање: 550 ± 40 mm 21.6 ± 1.2 inches

Нето тежина: 22 kg/28 kg (2020)

Димензии на рамка за проектирања:

2236x1267x15 mm

2231x1262x18 mm (2020)

Aspect ratio 16:09

Ambient lighting ratio ≥85%

Applicable transmittance 0.15:1 - 0.27:1

Vertical offset rate 142±10%

Peak gain value ≥1.0

Warranty: 6 months

Mi 4K Laser Projector 150

Цена 119 990 ден
1 На залиха

Mi 4K Laser Projector 150

Ласерски проектор 4К

Екстремно голема проекција - 150"

Сооднос на прикажување слика 0,233: 1

Супериорен квалитет на видео (4K-3840x2160 UHD)

OS:Android TV 9.0

RAM: 2 GB DDR3

ROM: 16 GB

Bluetooth: 4.1

WiFi: 2.4 / 5 GHz 802.11 b / g / n / ac

Димензии: 410 x 291 x 88 mm

Приклучоци:HDMI 2.0*2, HDMI 2.0/ARC *1, USB 2.0*1, Audio Jack *1, AV input *1, S/PDIF *1, Ethernet port*1

Гаранција: 1 година

Xiaomi Smart Speaker Lite EU

Цена 2 490 ден
10 На залиха

Xiaomi Smart Speaker Lite

Димензии: 95 * 95 * 14mm

Кликови: Play/Pause, Volume up, Volume down, Mute

Поддржува: Google Assistant, Chromecast

Можност: 12V / 1A, DC input

Тоа е повеќе од само паметен звучник со LED дисплеј кој поддржува адаптивна осветленост. Можете исто така да ги изберете вашите омилени песни, жанрови и сцени кога го поставувате алармот за да можете да се разбудите со мелодична музика и да го започнете денот во добро расположение.ж

Гаранција: 1 година

Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Blue

Цена 2 580 ден
10 На залиха

Преносен звучник

Димензии: W 213 * D 74 * H 74 mm

Сооднос- сигнал/шум: 70dB

Времетраење на работење: околу 13 часа (со 50% јачина на звук)

Времетраење на полнење: 4 часа

Bluetooth: 5.0

Работи на далечина: 15m

Батерија: Lithium-ion, 3.7V, 2600mAh

Водоотпорност: IPX7

Моќност: 16W

Вграден микрофон

Гаранција: 6 месеци

Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Black

Цена 2 580 ден
10 На залиха

Преносен звучник

Димензии: W 213 * D 74 * H 74 mm

Сооднос- сигнал/шум: 70dB

Времетраење на работење: околу 13 часа (со 50% јачина на звук)

Времетраење на полнење: 4 часа

Bluetooth: 5.0

Работи на далечина: 15m

Батерија: Lithium-ion, 3.7V, 2600mAh

Водоотпорност: IPX7

Моќност: 16W

Вграден микрофон

Гаранција: 6 месеци

Mi Compact Bluetooth Speaker 2

Цена 630 ден
10 На залиха

Безжичен звучник

Bluetooth: 4.2

Работи на далечина: 10м

Поддржува: A2DP/ AVRCP/ SSP

Аудио фрекфенција: 200Hz до 80kHz (-10dB)

Тежина: 54гр

Mi Compact Bluetooth Speaker 2

Бренд: Xiaomi Еко Систем

Гаранција: 6 месеци

Mi Vacuum Cleaner G10 Mop Kit

Цена 850 ден
10 На залиха

Комплетот Xiaomi правосмукалка G10 ви овозможува лесно да ги одржувате вашите дрвени подови чисти и безбедни. Доаѓа во пакување од две перничиња за џогер и четири диспензери за вода. Влошките за џогер со микрофибер ги одржуваат вашите подови чисти и безбедни од бактерии. Лесно се прицврстува на вашиот Xiaomi Mi Vacuum Mop G10 и исто толку лесно може да се замени. Дозерот за вода доаѓа со подлога отпорна на истекување за дополнителна безбедност.

Најпродавани

Најбараните производи во продавницата.

Бесплатна испорака

Испорачуваме брзо и безбедно, а за нарачки над 6.000 денари испораката е бесплатна.

Гаранција и сервис

Обезбедена гаранција и сервис за голем дел на IT и Smart уреди.

Корисничка поддршка

Имате некаква дилема? Нашиот тим е достапен за сите ваши прашања.

Безбедно плаќање

Системот за безбедно плаќање овозможува сигурност и тајност на вашите податоци.

Блог

Новости, мислења и рецензии.
Производот е додаен за споредба.