Топ категории
Vilma Armchair Premium
Најнови производи
Работно биро - LotusРаботно биро - Lotus
17.990 ден.22.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
Блог
Домашни уреди
Домашни уреди

564 производи

Мрежа
Мрежа-2
Листа
Листа-2
Каталог

Активни филтри

 • Ново
  2.890 ден.
  ISKRA AD-G5 Електрична скара
  • Ново
   2.890 ден.Цена
   ISKRA AD-G5 Електрична скара
   • Ново
    Напон : 220-240V~50/60Hz Јачина : 2000W Димензија на скара : 450 x 300 mm (D x Š) Алуминиумска плоча  Термостат со LED индикатор  Димензија на кутија  (в mm): 580 (д) x 90 (Ш) x 335 (V) Нето тежина : 2,8 кг Бруто тежина : 2,9 кг Гаранција 2 години 
    2.890 ден.Цена
    ISKRA AD-G5 Електрична скара
    • Ново
     Напон : 220-240V~50/60Hz Јачина : 2000W Димензија на скара : 450 x 300 mm (D x Š) Алуминиумска плоча  Термостат со LED индикатор  Димензија на кутија  (в mm): 580 (д) x 90 (Ш) x 335 (V) Нето тежина : 2,8 кг Бруто тежина : 2,9 кг Гаранција 2 години 
     2.890 ден.Цена
     • Ново
      189.990 ден.205.990 ден.
      WEBER GENESIS EPX-435 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гасWEBER GENESIS EPX-435 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
      • Ново
       189.990 ден.205.990 ден.Редовна цена-16.000 ден. исклученоЦена
       WEBER GENESIS EPX-435 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гасWEBER GENESIS EPX-435 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
       • Ново
        Ви ја претставуваме SMART скарата Genesis® - најголемата иновација за скара во последните децении, која создава целосно градинарско кулинарско искуство. Печете, печете на пареа, па дури и пржете со замена на решетката за готвење со прилагодени садови за скара од WEBER CRAFTED, инспиративна храна која никогаш не се мислела дека е можна на скарата. Со паметната технологија WEBER...
        189.990 ден.205.990 ден.Редовна цена-16.000 ден. исклученоЦена
        WEBER GENESIS EPX-435 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гасWEBER GENESIS EPX-435 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
        • Ново
         Ви ја претставуваме SMART скарата Genesis® - најголемата иновација за скара во последните децении, која создава целосно градинарско кулинарско искуство. Печете, печете на пареа, па дури и пржете со замена на решетката за готвење со прилагодени садови за скара од WEBER CRAFTED, инспиративна храна која никогаш не се мислела дека е можна на скарата. Со паметната технологија WEBER...
         189.990 ден.205.990 ден.Редовна цена-16.000 ден. исклученоЦена
         • Ново
          165.990 ден.175.990 ден.
          WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гасWEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
          • Ново
           165.990 ден.175.990 ден.Редовна цена-10.000 ден. исклученоЦена
           WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гасWEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
           • Ново
            Ви ја претставуваме Genesis Smart Grill - најголемата иновација за скара во последните децении, со која можете да создадете совршено кулинарско искуство во вашата градина. Печете, пареа или дури и печете со замена на решетката за печење со прилагодена опрема за скара од WEBER CRAFTED и подгответе јадења што инспирираат и кои никогаш не сте помислиле дека може да се подготват на скара. Со...
            165.990 ден.175.990 ден.Редовна цена-10.000 ден. исклученоЦена
            WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гасWEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
            • Ново
             Ви ја претставуваме Genesis Smart Grill - најголемата иновација за скара во последните децении, со која можете да создадете совршено кулинарско искуство во вашата градина. Печете, пареа или дури и печете со замена на решетката за печење со прилагодена опрема за скара од WEBER CRAFTED и подгответе јадења што инспирираат и кои никогаш не сте помислиле дека може да се подготват на скара. Со...
             165.990 ден.175.990 ден.Редовна цена-10.000 ден. исклученоЦена
             • Ново
              64.990 ден.69.990 ден.
              WEBER SPIRIT E-315 GBS плинска скараWEBER SPIRIT E-315 GBS плинска скара
              • Ново
               64.990 ден.69.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
               WEBER SPIRIT E-315 GBS плинска скараWEBER SPIRIT E-315 GBS плинска скара
               • Ново
                Скарата за гас со три горилници Spirit E-315 има пространа површина за скара и удобни странични маси за поставување тацни за сервирање. Закачете ја шпатулата и клештите на куките за алатот така што сè што ви треба е на дофат на раката. Издржливи, лесни за чистење решетки од гурмански систем за скара со порцеланско емајлирано леано железо. Вебер порцелан-емајл финишот...
                64.990 ден.69.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                WEBER SPIRIT E-315 GBS плинска скараWEBER SPIRIT E-315 GBS плинска скара
                • Ново
                 Скарата за гас со три горилници Spirit E-315 има пространа површина за скара и удобни странични маси за поставување тацни за сервирање. Закачете ја шпатулата и клештите на куките за алатот така што сè што ви треба е на дофат на раката. Издржливи, лесни за чистење решетки од гурмански систем за скара со порцеланско емајлирано леано железо. Вебер порцелан-емајл финишот...
                 64.990 ден.69.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                 • Ново
                  54.999 ден.59.999 ден.
                  WEBER SPIRIT CLASSIC E-220S GAS скара на гасWEBER SPIRIT CLASSIC E-220S GAS скара на гас
                  • Ново
                   54.999 ден.59.999 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                   WEBER SPIRIT CLASSIC E-220S GAS скара на гасWEBER SPIRIT CLASSIC E-220S GAS скара на гас
                   • Ново
                    Нека започне авантурата за скара: скарата со гас Spirit Classic E-220S создава уникатна атмосфера за скара на вашата тераса или балкон. Пропржете повеќе шницли до совршенство и брзо загрејте со додатокот Sear Zone и решетки за гурманскиот систем за скара. Испробајте нови техники за готвење со неjзините решетки за готвење со гурмански систем за скара во кои се сместени голем број...
                    54.999 ден.59.999 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                    WEBER SPIRIT CLASSIC E-220S GAS скара на гасWEBER SPIRIT CLASSIC E-220S GAS скара на гас
                    • Ново
                     Нека започне авантурата за скара: скарата со гас Spirit Classic E-220S создава уникатна атмосфера за скара на вашата тераса или балкон. Пропржете повеќе шницли до совршенство и брзо загрејте со додатокот Sear Zone и решетки за гурманскиот систем за скара. Испробајте нови техники за готвење со неjзините решетки за готвење со гурмански систем за скара во кои се сместени голем број...
                     54.999 ден.59.999 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                     • Ново
                      59.990 ден.63.990 ден.
                      WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гасWEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас
                      • Ново
                       59.990 ден.63.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                       WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гасWEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас
                       • Ново
                        Подгответе се да го засилите вашето искуство со печење на скара. Додека семејството седнува на вечера, или неколку пријатели доаѓаат да залак - оваа скара со три горилници ќе ја направи својата магија. Со пространиот простор за готвење можете да пржете стекови од едната страна додека печете мезе на скара од другата, а пригодната отворена количка ви овозможува да ги држите вашите...
                        59.990 ден.63.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                        WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гасWEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас
                        • Ново
                         Подгответе се да го засилите вашето искуство со печење на скара. Додека семејството седнува на вечера, или неколку пријатели доаѓаат да залак - оваа скара со три горилници ќе ја направи својата магија. Со пространиот простор за готвење можете да пржете стекови од едната страна додека печете мезе на скара од другата, а пригодната отворена количка ви овозможува да ги држите вашите...
                         59.990 ден.63.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                         • Ново
                          49.990 ден.54.990 ден.
                          WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гасWEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас
                          • Ново
                           49.990 ден.54.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                           WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гасWEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас
                           • Ново
                            Отворете ја вашата врата во светот на скарата со скарата на гас Spirit II E-210. Оваа скара со два горилници е изградена за да се смести во мал двор или балкон и е преполна со карактеристики. Системот за скара со високи перформанси GS4 обезбедува одлични резултати секој пат, додека гурманските решетки за BBQ System ви даваат бескрајни можности за мени. Добредојдовте во семејството...
                            49.990 ден.54.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                            WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гасWEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас
                            • Ново
                             Отворете ја вашата врата во светот на скарата со скарата на гас Spirit II E-210. Оваа скара со два горилници е изградена за да се смести во мал двор или балкон и е преполна со карактеристики. Системот за скара со високи перформанси GS4 обезбедува одлични резултати секој пат, додека гурманските решетки за BBQ System ви даваат бескрајни можности за мени. Добредојдовте во семејството...
                             49.990 ден.54.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                             • Ново
                              37.999 ден.42.999 ден.
                              WEBER TRAVELER компактна скара на гасWEBER TRAVELER компактна скара на гас
                              • Ново
                               37.999 ден.42.999 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                               WEBER TRAVELER компактна скара на гасWEBER TRAVELER компактна скара на гас
                               • Ново
                                Компактната скара на гас Weber Traveler нека биде дел од вашата следна авантура на отворено. Лесно се вклопува во багажникот на повеќето компактни автомобили. Цврстиот едноделен дизајн со автоматско заклучување на капакот го олеснува носењето насекаде, од патека до пикник. Подигнете ја скарата со едната рака и гответе, со многу простор за да направите оброк за четворица. ...
                                37.999 ден.42.999 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                                WEBER TRAVELER компактна скара на гасWEBER TRAVELER компактна скара на гас
                                • Ново
                                 Компактната скара на гас Weber Traveler нека биде дел од вашата следна авантура на отворено. Лесно се вклопува во багажникот на повеќето компактни автомобили. Цврстиот едноделен дизајн со автоматско заклучување на капакот го олеснува носењето насекаде, од патека до пикник. Подигнете ја скарата со едната рака и гответе, со многу простор за да направите оброк за четворица. ...
                                 37.999 ден.42.999 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                                 • Ново
                                  27.990 ден.29.999 ден.
                                  WEBER Q 1200 скара на гасWEBER Q 1200 скара на гас
                                  • Ново
                                   27.990 ден.29.999 ден.Редовна цена-2.009 ден. исклученоЦена
                                   WEBER Q 1200 скара на гасWEBER Q 1200 скара на гас
                                   • Ново
                                    Скари и решоа
                                    Одитена планинарење во природа,  кампувајте во шумата и истражете го светот со голем вкус, а покрај вас е вашата пренослива скара на гас Q 1200. Главни горилници: kW 2.49 Димензии - отворен капак  (сантиметри) 62,5см В x 103,9см Ш x 52,1см Д Димензии - капакот затворен  (сантиметри) 39,4см В x 103,9см Ш x 42см Д Примарно место за готвење 43 x 32 Тежина (кг)...
                                    27.990 ден.29.999 ден.Редовна цена-2.009 ден. исклученоЦена
                                    WEBER Q 1200 скара на гасWEBER Q 1200 скара на гас
                                    • Ново
                                     Скари и решоа
                                     Одитена планинарење во природа,  кампувајте во шумата и истражете го светот со голем вкус, а покрај вас е вашата пренослива скара на гас Q 1200. Главни горилници: kW 2.49 Димензии - отворен капак  (сантиметри) 62,5см В x 103,9см Ш x 52,1см Д Димензии - капакот затворен  (сантиметри) 39,4см В x 103,9см Ш x 42см Д Примарно место за готвење 43 x 32 Тежина (кг)...
                                     27.990 ден.29.999 ден.Редовна цена-2.009 ден. исклученоЦена
                                     • Ново
                                      37.999 ден.39.999 ден.
                                      WEBER Q 1400 електрична скара со држачWEBER Q 1400 електрична скара со држач
                                      • Ново
                                       37.999 ден.39.999 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                       WEBER Q 1400 електрична скара со држачWEBER Q 1400 електрична скара со држач
                                       • Ново
                                        Идеална за забави, ручеци или специјални петочни вечери, оваа паметна скара ќе го задоволи сечиј вкус благодарение на својот дизајн и доволно големата површина за готвење за да можете да зготвите онолку храна колку што ќе посакате. Онаму каде што не сте во можност да користите јаглен и гас , приклучете ја вашата електрична скара Q 1400 и уживајте заедно со вашите најмили.   Димензии -...
                                        37.999 ден.39.999 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                        WEBER Q 1400 електрична скара со држачWEBER Q 1400 електрична скара со држач
                                        • Ново
                                         Идеална за забави, ручеци или специјални петочни вечери, оваа паметна скара ќе го задоволи сечиј вкус благодарение на својот дизајн и доволно големата површина за готвење за да можете да зготвите онолку храна колку што ќе посакате. Онаму каде што не сте во можност да користите јаглен и гас , приклучете ја вашата електрична скара Q 1400 и уживајте заедно со вашите најмили.   Димензии -...
                                         37.999 ден.39.999 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                         • Ново
                                         • Пакет
                                         Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKYПегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY
                                         • Ново
                                         • Пакет
                                         1.999 ден.2.498 ден.Редовна цена-499 ден. исклученоЦена
                                         Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKYПегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY
                                         • Ново
                                         • Пакет
                                         Пегла Моќност: 2200 W Керамичка навлака на плочата Самочистење/Спреј функција Моќнен излез на пареа: 0.4 g Јачина на пареа: 12±5g/min Резервоар за вода: 220 ml Должина на кабел: 1.9 m Даска за пеглање Мрежеста даска за пеглање Димензии: 34 x 110 cm Tип X ногарки: 19 mm ...
                                         1.999 ден.2.498 ден.Редовна цена-499 ден. исклученоЦена
                                         Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKYПегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY
                                         • Ново
                                         • Пакет
                                         Пегла Моќност: 2200 W Керамичка навлака на плочата Самочистење/Спреј функција Моќнен излез на пареа: 0.4 g Јачина на пареа: 12±5g/min Резервоар за вода: 220 ml Должина на кабел: 1.9 m Даска за пеглање Мрежеста даска за пеглање Димензии: 34 x 110 cm Tип X ногарки: 19 mm ...
                                         1.999 ден.2.498 ден.Редовна цена-499 ден. исклученоЦена
                                         • Ново
                                          1.099 ден.
                                          Пегла на пареа MAX EI2202
                                          • Ново
                                           1.099 ден.Цена
                                           Пегла на пареа MAX EI2202
                                           • Ново
                                            Моќност: 2200 W Керамичка навлака на плочата Самочистење/Спреј функција Моќнен излез на пареа: 0.4 g Јачина на пареа: 12±5g/min Резервоар за вода: 220 ml Должина на кабел: 1.9 m
                                            1.099 ден.Цена
                                            Пегла на пареа MAX EI2202
                                            • Ново
                                             Моќност: 2200 W Керамичка навлака на плочата Самочистење/Спреј функција Моќнен излез на пареа: 0.4 g Јачина на пареа: 12±5g/min Резервоар за вода: 220 ml Должина на кабел: 1.9 m
                                             1.099 ден.Цена
                                             • Ново
                                              1.399 ден.
                                              Даска за пеглање FUNKYДаска за пеглање FUNKY
                                              • Ново
                                               1.399 ден.Цена
                                               Даска за пеглање FUNKYДаска за пеглање FUNKY
                                               • Ново
                                                Даски за пеглање и сушари
                                                Мрежеста даска за пеглање Димензии: 34 x 110 cm Tип X ногарки: 19 mm Cигурносен потпирач за железо со силиконски точки Прилагодување на височина од 68 cm до 83 cm Подлога од пена со 100% памук 8 mm
                                                1.399 ден.Цена
                                                Даска за пеглање FUNKYДаска за пеглање FUNKY
                                                • Ново
                                                 Даски за пеглање и сушари
                                                 Мрежеста даска за пеглање Димензии: 34 x 110 cm Tип X ногарки: 19 mm Cигурносен потпирач за железо со силиконски точки Прилагодување на височина од 68 cm до 83 cm Подлога од пена со 100% памук 8 mm
                                                 1.399 ден.Цена
                                                 • Ново
                                                  2.990 ден.
                                                  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22EПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
                                                  • Ново
                                                   2.990 ден.Цена
                                                   ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22EПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
                                                   • Ново
                                                    Правосмукалки за домаќинство
                                                    Моќност: 1600 W/ Работен опсег: 6 m Голема папуча за под/Четка за агли Пластични цевки: 2 х 21 cm Платнена ќеса за прашина Хепа филтер 5 нивоа на филтрација Електронска контрола на брзината Должина на приклучен кабел: 5 m
                                                    2.990 ден.Цена
                                                    ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22EПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
                                                    • Ново
                                                     Правосмукалки за домаќинство
                                                     Моќност: 1600 W/ Работен опсег: 6 m Голема папуча за под/Четка за агли Пластични цевки: 2 х 21 cm Платнена ќеса за прашина Хепа филтер 5 нивоа на филтрација Електронска контрола на брзината Должина на приклучен кабел: 5 m
                                                     2.990 ден.Цена
                                                     • Ново
                                                      1.099 ден.
                                                      Електричен бокал MAX FL815IЕлектричен бокал MAX FL815I
                                                      • Ново
                                                       1.099 ден.Цена
                                                       Електричен бокал MAX FL815IЕлектричен бокал MAX FL815I
                                                       • Ново
                                                        Кујнски апарати
                                                        Моќност: 1800 W/Kапаците: 1,8 L Прекинувач: On/Off Автоматски прекинувач Светлосен индикатор/Скриен грејач Заштита од прегревање Заштита при работа без вода Ротирачка база: 360˚ Иноксно куќиште/Ергономска рачка
                                                        1.099 ден.Цена
                                                        Електричен бокал MAX FL815IЕлектричен бокал MAX FL815I
                                                        • Ново
                                                         Кујнски апарати
                                                         Моќност: 1800 W/Kапаците: 1,8 L Прекинувач: On/Off Автоматски прекинувач Светлосен индикатор/Скриен грејач Заштита од прегревање Заштита при работа без вода Ротирачка база: 360˚ Иноксно куќиште/Ергономска рачка
                                                         1.099 ден.Цена
                                                         • Ново
                                                          1.269 ден.
                                                          Апарат за турско кафе MAX TCM-5SSАпарат за турско кафе MAX TCM-5SS
                                                          • Ново
                                                           1.269 ден.Цена
                                                           Апарат за турско кафе MAX TCM-5SSАпарат за турско кафе MAX TCM-5SS
                                                           • Ново
                                                            Апарти за турско кафе
                                                            Моќност: 650 W Kапаците: 0,5 L Прекинувач: On/Off Светлосен индикатор Скриен грејач Заштита од прегревање Заштита при работа без вода Ротирачка база: 360˚ Иноксно куќиште
                                                            1.269 ден.Цена
                                                            Апарат за турско кафе MAX TCM-5SSАпарат за турско кафе MAX TCM-5SS
                                                            • Ново
                                                             Апарти за турско кафе
                                                             Моќност: 650 W Kапаците: 0,5 L Прекинувач: On/Off Светлосен индикатор Скриен грејач Заштита од прегревање Заштита при работа без вода Ротирачка база: 360˚ Иноксно куќиште
                                                             1.269 ден.Цена
                                                               1.999 ден.2.999 ден.
                                                               Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02
                                                                 1.999 ден.2.999 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                 Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02
                                                                   Калорифери и плински греалки
                                                                   Индустриски електричен грејач на воздух Моќност: 1,0/2,0 kW Напон: 220-240 V, 50 Hz Проток на воздух: 197 m3/h Грејна површина: 20 м2 Термостат за температура 3 работни функции Димензии: 220 x 165 x 230 mm (Д x Ш x В) Н.Т.: 1,50 кг Б.Т.: 1,70 кг Гаранција: 2 години
                                                                   1.999 ден.2.999 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                   Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02
                                                                     Калорифери и плински греалки
                                                                     Индустриски електричен грејач на воздух Моќност: 1,0/2,0 kW Напон: 220-240 V, 50 Hz Проток на воздух: 197 m3/h Грејна површина: 20 м2 Термостат за температура 3 работни функции Димензии: 220 x 165 x 230 mm (Д x Ш x В) Н.Т.: 1,50 кг Б.Т.: 1,70 кг Гаранција: 2 години
                                                                     1.999 ден.2.999 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                     Iskra Индустриски електричен тајфун на воздух BG-C9-3Iskra Индустриски електричен тајфун на воздух BG-C9-3
                                                                       13.999 ден.15.599 ден.Редовна цена-1.600 ден. исклученоЦена
                                                                       Iskra Индустриски електричен тајфун на воздух BG-C9-3Iskra Индустриски електричен тајфун на воздух BG-C9-3
                                                                         Индустриски електричен тајфун на воздух Моќност: 4,5/9 kW Напон: 380-400 V, 50 Hz Проток на воздух: 742 m3/h Површина за греење: 80 м2 Термостат за температура 3 работни функции Димензии: 415 x 370 x 470 mm (Д x Ш x В) Н.Т.: 11,50 кг Б.Т.: 12,40 кг Гаранција: 2 години
                                                                         13.999 ден.15.599 ден.Редовна цена-1.600 ден. исклученоЦена
                                                                         Iskra Индустриски електричен тајфун на воздух BG-C9-3Iskra Индустриски електричен тајфун на воздух BG-C9-3
                                                                           Индустриски електричен тајфун на воздух Моќност: 4,5/9 kW Напон: 380-400 V, 50 Hz Проток на воздух: 742 m3/h Површина за греење: 80 м2 Термостат за температура 3 работни функции Димензии: 415 x 370 x 470 mm (Д x Ш x В) Н.Т.: 11,50 кг Б.Т.: 12,40 кг Гаранција: 2 години
                                                                           13.999 ден.15.599 ден.Редовна цена-1.600 ден. исклученоЦена
                                                                             24.999 ден.29.990 ден.
                                                                             Iskra нафтен тајфун BGO1601-30кWIskra нафтен тајфун BGO1601-30кW
                                                                               24.999 ден.29.990 ден.Редовна цена-4.991 ден. исклученоЦена
                                                                               Iskra нафтен тајфун BGO1601-30кWIskra нафтен тајфун BGO1601-30кW
                                                                                 Калорифери и плински греалки
                                                                                 Дизел грејач на воздух Моќност: 30 kW Гориво: дизел, керозин Потрошувачка на гориво: 2,4 kg/h Проток на воздух: 750 m3/h Притисок: 310 mbar Волумен на резервоарот: 38L Термостат за температура Димензии: 855 x 470 x 588 mm (Д x Ш x В) Н.Т.: 19,20 кг Б.Т.: 20,40 кг Гаранција: 2 години
                                                                                 24.999 ден.29.990 ден.Редовна цена-4.991 ден. исклученоЦена
                                                                                 Iskra нафтен тајфун BGO1601-30кWIskra нафтен тајфун BGO1601-30кW
                                                                                   Калорифери и плински греалки
                                                                                   Дизел грејач на воздух Моќност: 30 kW Гориво: дизел, керозин Потрошувачка на гориво: 2,4 kg/h Проток на воздух: 750 m3/h Притисок: 310 mbar Волумен на резервоарот: 38L Термостат за температура Димензии: 855 x 470 x 588 mm (Д x Ш x В) Н.Т.: 19,20 кг Б.Т.: 20,40 кг Гаранција: 2 години
                                                                                   24.999 ден.29.990 ден.Редовна цена-4.991 ден. исклученоЦена
                                                                                     7.999 ден.8.999 ден.
                                                                                     Iskra плински тајфун BGA1401-15 kWIskra плински тајфун BGA1401-15 kW
                                                                                       7.999 ден.8.999 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                       Iskra плински тајфун BGA1401-15 kWIskra плински тајфун BGA1401-15 kW
                                                                                         Калорифери и плински греалки
                                                                                         Моќност: 15 kW Потрошувачка на гориво: 1,09 kg/h Проток на воздух: 320 m3/h Притисок: 700 mbar Палење: пиезо Двоен електромагнетниот вентил Термостат за прегревање Димензии: 390 x 215 x 290 mm (Д x Ш x В) N.T.: 3,8 kg Б.Т.: 4,5 кг"са. Гаранција: 2 години
                                                                                         7.999 ден.8.999 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                         Iskra плински тајфун BGA1401-15 kWIskra плински тајфун BGA1401-15 kW
                                                                                           Калорифери и плински греалки
                                                                                           Моќност: 15 kW Потрошувачка на гориво: 1,09 kg/h Проток на воздух: 320 m3/h Притисок: 700 mbar Палење: пиезо Двоен електромагнетниот вентил Термостат за прегревање Димензии: 390 x 215 x 290 mm (Д x Ш x В) N.T.: 3,8 kg Б.Т.: 4,5 кг"са. Гаранција: 2 години
                                                                                           7.999 ден.8.999 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                           LAICA VT3501 ролни за вакумирање 20 x 28 cm ( 100 pcs )
                                                                                             LAICA VT3501 ролни за вакумирање 20 x 28 cm ( 100 pcs )
                                                                                               Свежа храна до 5 пати подолго - Избегнувате оштетување на замрзнувачот - Ги елиминира мирисите од фрижидерот - Го намалува отпадот - Специјално за храна - Не содржи Бисфенол А
                                                                                               1.699 ден.Цена
                                                                                               LAICA VT3501 ролни за вакумирање 20 x 28 cm ( 100 pcs )
                                                                                                 Свежа храна до 5 пати подолго - Избегнувате оштетување на замрзнувачот - Ги елиминира мирисите од фрижидерот - Го намалува отпадот - Специјално за храна - Не содржи Бисфенол А
                                                                                                 1.699 ден.Цена
                                                                                                 LAICA VT3504 ролни за вакумирање 20 x 28 cm ( 50 pcs )
                                                                                                   LAICA VT3504 ролни за вакумирање 20 x 28 cm ( 50 pcs )
                                                                                                     Свежа храна до 5 пати подолго - Избегнувате оштетување на замрзнувачот - Ги елиминира мирисите од фрижидерот - Го намалува отпадот - Специјално за храна - Не содржи Бисфенол А
                                                                                                     899 ден.Цена
                                                                                                     LAICA VT3504 ролни за вакумирање 20 x 28 cm ( 50 pcs )
                                                                                                       Свежа храна до 5 пати подолго - Избегнувате оштетување на замрзнувачот - Ги елиминира мирисите од фрижидерот - Го намалува отпадот - Специјално за храна - Не содржи Бисфенол А
                                                                                                       899 ден.Цена
                                                                                                       LAICA VT3510 ролни за вакумирање 25 x 30cm ( 50 pcs)
                                                                                                         LAICA VT3510 ролни за вакумирање 25 x 30cm ( 50 pcs)
                                                                                                           Свежа храна до 5 пати подолго - Избегнувате оштетување на замрзнувачот - Ги елиминира мирисите од фрижидерот - Го намалува отпадот - Специјално за храна - Не содржи Бисфенол А
                                                                                                           999 ден.Цена
                                                                                                           LAICA VT3510 ролни за вакумирање 25 x 30cm ( 50 pcs)
                                                                                                             Свежа храна до 5 пати подолго - Избегнувате оштетување на замрзнувачот - Ги елиминира мирисите од фрижидерот - Го намалува отпадот - Специјално за храна - Не содржи Бисфенол А
                                                                                                             999 ден.Цена
                                                                                                             LAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600 cmLAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600 cm
                                                                                                               LAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600 cmLAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600 cm
                                                                                                                 Големина: 28 x 600 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер или замрзнувач. Може да се користи за готвење Sous Vide. Не содржат БПА. Направени се во Италија. Тие можат да се користат со следниве апарати за вакумирање за храна на марката LAICA: VT3104, VT3111, VT3112,  VT3114, VT3115, VT3117, VT3118, VT3120. ...
                                                                                                                 899 ден.Цена
                                                                                                                 LAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600 cmLAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600 cm
                                                                                                                   Големина: 28 x 600 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер или замрзнувач. Може да се користи за готвење Sous Vide. Не содржат БПА. Направени се во Италија. Тие можат да се користат со следниве апарати за вакумирање за храна на марката LAICA: VT3104, VT3111, VT3112,  VT3114, VT3115, VT3117, VT3118, VT3120. ...
                                                                                                                   899 ден.Цена
                                                                                                                     8.999 ден.9.999 ден.
                                                                                                                     LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирањеLAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање
                                                                                                                       8.999 ден.9.999 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                       LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирањеLAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање
                                                                                                                         Ја одржува храната свежа до 8 пати подолго во споредба со обичните методи на складирање. Заштедете пари со купување храна и правилно складирање. Спречете го расипувањето и намалете го отпадот од храна. Кажете им збогум на неуредните и неорганизирани фрижидери и замрзнувачи и заштедете простор во вашиот фрижидер. Димензии: 40 x 16.5 x 11.5 cm Тежина:<span...
                                                                                                                         8.999 ден.9.999 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                         LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирањеLAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање
                                                                                                                           Ја одржува храната свежа до 8 пати подолго во споредба со обичните методи на складирање. Заштедете пари со купување храна и правилно складирање. Спречете го расипувањето и намалете го отпадот од храна. Кажете им збогум на неуредните и неорганизирани фрижидери и замрзнувачи и заштедете простор во вашиот фрижидер. Димензии: 40 x 16.5 x 11.5 cm Тежина:<span...
                                                                                                                           8.999 ден.9.999 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                             LAICA VT32050 апарат за вакумирањеLAICA VT32050 апарат за вакумирање
                                                                                                                               3.999 ден.Цена
                                                                                                                               LAICA VT32050 апарат за вакумирањеLAICA VT32050 апарат за вакумирање
                                                                                                                                 Други кујнски апарати
                                                                                                                                 Димензии 12,5 x 37,3 x 6 cm Тежина 1,02 кг Пакувањето содржи: 1 апарат за вакумирање,  1 вакуумска ролна (25x600cm),  1 секач,  1 упатство за употреба Гаранција: 2 години
                                                                                                                                 3.999 ден.Цена
                                                                                                                                 LAICA VT32050 апарат за вакумирањеLAICA VT32050 апарат за вакумирање
                                                                                                                                   Други кујнски апарати
                                                                                                                                   Димензии 12,5 x 37,3 x 6 cm Тежина 1,02 кг Пакувањето содржи: 1 апарат за вакумирање,  1 вакуумска ролна (25x600cm),  1 секач,  1 упатство за употреба Гаранција: 2 години
                                                                                                                                   3.999 ден.Цена
                                                                                                                                     LAICA VT31040 апарат за вакумирањеLAICA VT31040 апарат за вакумирање
                                                                                                                                       3.499 ден.Цена
                                                                                                                                       LAICA VT31040 апарат за вакумирањеLAICA VT31040 апарат за вакумирање
                                                                                                                                         Други кујнски апарати
                                                                                                                                         Laica VT31040 Extra Slim Pro апсорбира воздух од вреќички со храна и потоа цврсто ги затвора. Laica VT31040 Extra Slim Pro работи целосно автоматски со помош на компресор со голема моќност. Екстра тенок дизајн го прави овој уред лесен за чување во која било кујна. Laica VT3104 Extra Slim Pro има 2 години гаранција.
                                                                                                                                         3.499 ден.Цена
                                                                                                                                         LAICA VT31040 апарат за вакумирањеLAICA VT31040 апарат за вакумирање
                                                                                                                                           Други кујнски апарати
                                                                                                                                           Laica VT31040 Extra Slim Pro апсорбира воздух од вреќички со храна и потоа цврсто ги затвора. Laica VT31040 Extra Slim Pro работи целосно автоматски со помош на компресор со голема моќност. Екстра тенок дизајн го прави овој уред лесен за чување во која било кујна. Laica VT3104 Extra Slim Pro има 2 години гаранција.
                                                                                                                                           3.499 ден.Цена
                                                                                                                                             799 ден.999 ден.
                                                                                                                                             Калорифер MAX FH201AS
                                                                                                                                               799 ден.999 ден.Редовна цена-200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                               Калорифер MAX FH201AS
                                                                                                                                                 Електрични греалки
                                                                                                                                                 Степени на моќност: 2 Номинална моќност: 1000 W Максимална моќност: 2000 W Променлив термостат Заштита од прегревање Индикатор на работа
                                                                                                                                                 799 ден.999 ден.Редовна цена-200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                 Калорифер MAX FH201AS
                                                                                                                                                   Електрични греалки
                                                                                                                                                   Степени на моќност: 2 Номинална моќност: 1000 W Максимална моќност: 2000 W Променлив термостат Заштита од прегревање Индикатор на работа
                                                                                                                                                   799 ден.999 ден.Редовна цена-200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                     Печка на дрва BLIST B10 EKO со куполаПечка на дрва BLIST B10 EKO со купола
                                                                                                                                                       12.490 ден.Цена
                                                                                                                                                       Печка на дрва BLIST B10 EKO со куполаПечка на дрва BLIST B10 EKO со купола
                                                                                                                                                         Моќност: 7-9 kW Димензија на димен отвор: 120 mm Површина на загревање: 40-45 m2 Челична плотна и врата на ложиште Стакло на вратата од ложиштето Простор за складирање на дрва Димензии: 465 x 390 x 970 mm
                                                                                                                                                         12.490 ден.Цена
                                                                                                                                                         Печка на дрва BLIST B10 EKO со куполаПечка на дрва BLIST B10 EKO со купола
                                                                                                                                                           Моќност: 7-9 kW Димензија на димен отвор: 120 mm Површина на загревање: 40-45 m2 Челична плотна и врата на ложиште Стакло на вратата од ложиштето Простор за складирање на дрва Димензии: 465 x 390 x 970 mm
                                                                                                                                                           12.490 ден.Цена
                                                                                                                                                             29.990 ден.31.999 ден.
                                                                                                                                                             Xiaomi Air Purifier 4 Elite- Прочистувач на воздух
                                                                                                                                                               29.990 ден.31.999 ден.Редовна цена-2.009 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                               Xiaomi Air Purifier 4 Elite- Прочистувач на воздух
                                                                                                                                                                 Ефективно покрива површина до 125m² | Испорака од магацин во Македонија | 1 година гаранција!
                                                                                                                                                                 29.990 ден.31.999 ден.Редовна цена-2.009 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                 Xiaomi Air Purifier 4 Elite- Прочистувач на воздух
                                                                                                                                                                   Ефективно покрива површина до 125m² | Испорака од магацин во Македонија | 1 година гаранција!
                                                                                                                                                                   29.990 ден.31.999 ден.Редовна цена-2.009 ден. исклученоЦена