Калорифер MAX FH201AS
   Калорифер MAX FH201AS

   Калорифер MAX FH201AS

   Напиши рецензија (0)
   799 ден.
   999 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Степени на моќност: 2

   Номинална моќност: 1000 W

   Максимална моќност: 2000 W

   Променлив термостат

   Заштита од прегревање

   Индикатор на работа

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   803140
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Калорифер MAX FH201AS

   Калорифер MAX FH201AS

   799 ден.
   999 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ