Топ категории
Vilma Armchair Premium
Најнови производи
Работно биро - LotusРаботно биро - Lotus
17.990 ден.22.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
Блог
Мебел за тераса и градина
Тераса и градина

64 производи

Мрежа
Мрежа-2
Листа
Листа-2
Каталог

Активни филтри

 • Ново
  2.490 ден.3.290 ден.
  Нишалка на јаже INART крем
  • Ново
   2.490 ден.3.290 ден.Редовна цена-800 ден. исклученоЦена
   Нишалка на јаже INART крем
   • Ново
    Тераса и градина
    Висечки нишалка со јаже Исто така погодна за внатрешна употреба Димензии 60х80х135см Максимална носивост: 250кг 
    2.490 ден.3.290 ден.Редовна цена-800 ден. исклученоЦена
    Нишалка на јаже INART крем
    • Ново
     Тераса и градина
     Висечки нишалка со јаже Исто така погодна за внатрешна употреба Димензии 60х80х135см Максимална носивост: 250кг 
     2.490 ден.3.290 ден.Редовна цена-800 ден. исклученоЦена
     • Ново
      10.990 ден.12.990 ден.
      Гнездо нишалка HUDSON - сиваГнездо нишалка HUDSON - сива
      • Ново
       10.990 ден.12.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
       Гнездо нишалка HUDSON - сиваГнездо нишалка HUDSON - сива
       • Ново
        Тераса и градина
        Стабилна конструкција изработена од квалитетен метал, отпорен на абење. Перницата е изработена од PP ткаенина во сива боја. Внатрешноста на перницата е наполнета со пена која нуди удобност и поголема издржливост. Дијаметар на метална основа: 100 см Димензии на седиштата: Должина: 110 см Ширина: 70 см Висина: 115...
        10.990 ден.12.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
        Гнездо нишалка HUDSON - сиваГнездо нишалка HUDSON - сива
        • Ново
         Тераса и градина
         Стабилна конструкција изработена од квалитетен метал, отпорен на абење. Перницата е изработена од PP ткаенина во сива боја. Внатрешноста на перницата е наполнета со пена која нуди удобност и поголема издржливост. Дијаметар на метална основа: 100 см Димензии на седиштата: Должина: 110 см Ширина: 70 см Висина: 115...
         10.990 ден.12.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
           2.490 ден.3.290 ден.
           Нишалка на јаже INART црнаНишалка на јаже INART црна
             2.490 ден.3.290 ден.Редовна цена-800 ден. исклученоЦена
             Нишалка на јаже INART црнаНишалка на јаже INART црна
               Тераса и градина
               Висечки нишалка со јаже Исто така погодна за внатрешна употреба Димензии 60х80х135см Максимална носивост: 250кг 
               2.490 ден.3.290 ден.Редовна цена-800 ден. исклученоЦена
               Нишалка на јаже INART црнаНишалка на јаже INART црна
                 Тераса и градина
                 Висечки нишалка со јаже Исто така погодна за внатрешна употреба Димензии 60х80х135см Максимална носивост: 250кг 
                 2.490 ден.3.290 ден.Редовна цена-800 ден. исклученоЦена
                   1.999 ден.2.990 ден.
                   Хамок платнен INARTХамок платнен INART
                     1.999 ден.2.990 ден.Редовна цена-991 ден. исклученоЦена
                     Хамок платнен INARTХамок платнен INART
                       Тераса и градина
                       Направено од платно Со дрвена рамка и страни Димензии: 100x200cm
                       1.999 ден.2.990 ден.Редовна цена-991 ден. исклученоЦена
                       Хамок платнен INARTХамок платнен INART
                         Тераса и градина
                         Направено од платно Со дрвена рамка и страни Димензии: 100x200cm
                         1.999 ден.2.990 ден.Редовна цена-991 ден. исклученоЦена
                           17.900 ден.21.000 ден.
                           Газебо 3х3 метри
                             17.900 ден.21.000 ден.Редовна цена-3.100 ден. исклученоЦена
                             Газебо 3х3 метри
                               Тераса и градина
                               Димензии: 3х3 метри Достапна боја : крем и сиво
                               17.900 ден.21.000 ден.Редовна цена-3.100 ден. исклученоЦена
                               Газебо 3х3 метри
                                 Тераса и градина
                                 Димензии: 3х3 метри Достапна боја : крем и сиво
                                 17.900 ден.21.000 ден.Редовна цена-3.100 ден. исклученоЦена
                                   22.900 ден.29.000 ден.
                                   Газебо шестоаголно со оградаГазебо шестоаголно со ограда
                                     22.900 ден.29.000 ден.Редовна цена-6.100 ден. исклученоЦена
                                     Газебо шестоаголно со оградаГазебо шестоаголно со ограда
                                       Димензии:  Дијаметар: 175 cm Висина: 275 cm Материјал:  Матал  Полиестер 
                                       22.900 ден.29.000 ден.Редовна цена-6.100 ден. исклученоЦена
                                       Газебо шестоаголно со оградаГазебо шестоаголно со ограда
                                         Димензии:  Дијаметар: 175 cm Висина: 275 cm Материјал:  Матал  Полиестер 
                                         22.900 ден.29.000 ден.Редовна цена-6.100 ден. исклученоЦена
                                           7.900 ден.9.000 ден.
                                           Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчињаСет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
                                             7.900 ден.9.000 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                             Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчињаСет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
                                               Карактеристики и димензии на масата: Материјал: Метал Склоплива Должина: 60 ​​см. Ширина: 60 ​​см. Висина: 70 см. Карактеристики и димензии на столот: Материјал: Метал Склоплив Должина: 39 см. Ширина: 46 см. Висина: 94 см. Висина на седиштето: 46 см.
                                               7.900 ден.9.000 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                               Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчињаСет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
                                                 Карактеристики и димензии на масата: Материјал: Метал Склоплива Должина: 60 ​​см. Ширина: 60 ​​см. Висина: 70 см. Карактеристики и димензии на столот: Материјал: Метал Склоплив Должина: 39 см. Ширина: 46 см. Висина: 94 см. Висина на седиштето: 46 см.
                                                 7.900 ден.9.000 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                   15.990 ден.19.000 ден.
                                                   Гарнитура Nadin Brown 4 парчињаГарнитура Nadin Brown 4 парчиња
                                                     15.990 ден.19.000 ден.Редовна цена-3.010 ден. исклученоЦена
                                                     Гарнитура Nadin Brown 4 парчињаГарнитура Nadin Brown 4 парчиња
                                                       Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња Комплетот содржи тросед, маса и две табуретки 
                                                       15.990 ден.19.000 ден.Редовна цена-3.010 ден. исклученоЦена
                                                       Гарнитура Nadin Brown 4 парчињаГарнитура Nadin Brown 4 парчиња
                                                         Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња Комплетот содржи тросед, маса и две табуретки 
                                                         15.990 ден.19.000 ден.Редовна цена-3.010 ден. исклученоЦена
                                                           1.290 ден.1.600 ден.
                                                           Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.
                                                             1.290 ден.1.600 ден.Редовна цена-310 ден. исклученоЦена
                                                             Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.
                                                               Димензии Должина 54 см Ширина 58 см Висина 73 см
                                                               1.290 ден.1.600 ден.Редовна цена-310 ден. исклученоЦена
                                                               Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.
                                                                 Димензии Должина 54 см Ширина 58 см Висина 73 см
                                                                 1.290 ден.1.600 ден.Редовна цена-310 ден. исклученоЦена
                                                                   1.590 ден.2.000 ден.
                                                                   Метален стол Calan Gray 55x75x95cmМетален стол Calan Gray 55x75x95cm
                                                                     1.590 ден.2.000 ден.Редовна цена-410 ден. исклученоЦена
                                                                     Метален стол Calan Gray 55x75x95cmМетален стол Calan Gray 55x75x95cm
                                                                       Тераса и градина
                                                                       Димензии Должина: 55 см Ширина: 75 см Висина: 95 см Висина на седиштето: 43 см Дијаметар на дебелина на рамката: 4,2x1,4cm
                                                                       1.590 ден.2.000 ден.Редовна цена-410 ден. исклученоЦена
                                                                       Метален стол Calan Gray 55x75x95cmМетален стол Calan Gray 55x75x95cm
                                                                         Тераса и градина
                                                                         Димензии Должина: 55 см Ширина: 75 см Висина: 95 см Висина на седиштето: 43 см Дијаметар на дебелина на рамката: 4,2x1,4cm
                                                                         1.590 ден.2.000 ден.Редовна цена-410 ден. исклученоЦена
                                                                           1.590 ден.2.000 ден.
                                                                           Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cmМетален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm
                                                                             1.590 ден.2.000 ден.Редовна цена-410 ден. исклученоЦена
                                                                             Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cmМетален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm
                                                                               Димензии Должина: 55 см Ширина: 75 см Висина: 95 см
                                                                               1.590 ден.2.000 ден.Редовна цена-410 ден. исклученоЦена
                                                                               Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cmМетален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm
                                                                                 Димензии Должина: 55 см Ширина: 75 см Висина: 95 см
                                                                                 1.590 ден.2.000 ден.Редовна цена-410 ден. исклученоЦена
                                                                                   1.590 ден.2.190 ден.
                                                                                   Метален стол Obbi White 54x56x73cmМетален стол Obbi White 54x56x73cm
                                                                                     1.590 ден.2.190 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                     Метален стол Obbi White 54x56x73cmМетален стол Obbi White 54x56x73cm
                                                                                       Тераса и градина
                                                                                       Димензии Должина 54 см Ширина 56 см Висина 73 см
                                                                                       1.590 ден.2.190 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                       Метален стол Obbi White 54x56x73cmМетален стол Obbi White 54x56x73cm
                                                                                         Тераса и градина
                                                                                         Димензии Должина 54 см Ширина 56 см Висина 73 см
                                                                                         1.590 ден.2.190 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                           1.990 ден.2.590 ден.
                                                                                           Мeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cmМeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cm
                                                                                             1.990 ден.2.590 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                             Мeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cmМeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cm
                                                                                               Димензии: Должина: 60 ​​см Ширина: 60 ​​см Висина: 70 см
                                                                                               1.990 ден.2.590 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                               Мeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cmМeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cm
                                                                                                 Димензии: Должина: 60 ​​см Ширина: 60 ​​см Висина: 70 см
                                                                                                 1.990 ден.2.590 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                                   1.990 ден.2.590 ден.
                                                                                                   Метална маса со стакло Watson Black 60x60x70cmМетална маса со стакло Watson Black 60x60x70cm
                                                                                                     1.990 ден.2.590 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                                     Метална маса со стакло Watson Black 60x60x70cmМетална маса со стакло Watson Black 60x60x70cm
                                                                                                       Димензии: Должина: 60 ​​см Ширина: 60 ​​см Висина: 70 см
                                                                                                       1.990 ден.2.590 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                                       Метална маса со стакло Watson Black 60x60x70cmМетална маса со стакло Watson Black 60x60x70cm
                                                                                                         Димензии: Должина: 60 ​​см Ширина: 60 ​​см Висина: 70 см
                                                                                                         1.990 ден.2.590 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                                           1.990 ден.2.590 ден.
                                                                                                           Метална маса со стакло Watson White 60x60x70cmМетална маса со стакло Watson White 60x60x70cm
                                                                                                             1.990 ден.2.590 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                                             Метална маса со стакло Watson White 60x60x70cmМетална маса со стакло Watson White 60x60x70cm
                                                                                                               Димензии: Должина: 60 ​​см Ширина: 60 ​​см Висина: 70 см
                                                                                                               1.990 ден.2.590 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                                               Метална маса со стакло Watson White 60x60x70cmМетална маса со стакло Watson White 60x60x70cm
                                                                                                                 Димензии: Должина: 60 ​​см Ширина: 60 ​​см Висина: 70 см
                                                                                                                 1.990 ден.2.590 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                                                   2.790 ден.3.590 ден.
                                                                                                                   Маса ОрфеоМаса Орфео
                                                                                                                     2.790 ден.3.590 ден.Редовна цена-800 ден. исклученоЦена
                                                                                                                     Маса ОрфеоМаса Орфео
                                                                                                                       Тераса и градина
                                                                                                                       Достапни бои: антрацит, кафеава, светло  мока и темно мока Димензии: 80 x 80 x 73cm
                                                                                                                       2.790 ден.3.590 ден.Редовна цена-800 ден. исклученоЦена
                                                                                                                       Маса ОрфеоМаса Орфео
                                                                                                                         Тераса и градина
                                                                                                                         Достапни бои: антрацит, кафеава, светло  мока и темно мока Димензии: 80 x 80 x 73cm
                                                                                                                         2.790 ден.3.590 ден.Редовна цена-800 ден. исклученоЦена
                                                                                                                           7.990 ден.10.490 ден.
                                                                                                                           Софа NAOKI 120x55cm кафенаСофа NAOKI 120x55cm кафена
                                                                                                                             7.990 ден.10.490 ден.Редовна цена-2.500 ден. исклученоЦена
                                                                                                                             Софа NAOKI 120x55cm кафенаСофа NAOKI 120x55cm кафена
                                                                                                                               Тераса и градина
                                                                                                                               Ногарките се изработени од метал. Седлото е изработено од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови. Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.
                                                                                                                               7.990 ден.10.490 ден.Редовна цена-2.500 ден. исклученоЦена
                                                                                                                               Софа NAOKI 120x55cm кафенаСофа NAOKI 120x55cm кафена
                                                                                                                                 Тераса и градина
                                                                                                                                 Ногарките се изработени од метал. Седлото е изработено од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови. Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.
                                                                                                                                 7.990 ден.10.490 ден.Редовна цена-2.500 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                   4.290 ден.4.990 ден.
                                                                                                                                   Маса NAOKI 80x80cm сиваМаса NAOKI 80x80cm сива
                                                                                                                                     4.290 ден.4.990 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                     Маса NAOKI 80x80cm сиваМаса NAOKI 80x80cm сива
                                                                                                                                       Тераса и градина
                                                                                                                                       Стабилна метална конструкција со отпорност на абење. Горниот дел на масата е изработен од калено стакло 6mm. Декоративниот дел е изработен од извонреден PE ратан. PE ратан е вид на еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови. Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и...
                                                                                                                                       4.290 ден.4.990 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                       Маса NAOKI 80x80cm сиваМаса NAOKI 80x80cm сива
                                                                                                                                         Тераса и градина
                                                                                                                                         Стабилна метална конструкција со отпорност на абење. Горниот дел на масата е изработен од калено стакло 6mm. Декоративниот дел е изработен од извонреден PE ратан. PE ратан е вид на еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови. Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и...
                                                                                                                                         4.290 ден.4.990 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                           3.990 ден.5.990 ден.
                                                                                                                                           Маса NAOKI 100x45cm сиваМаса NAOKI 100x45cm сива
                                                                                                                                             3.990 ден.5.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                             Маса NAOKI 100x45cm сиваМаса NAOKI 100x45cm сива
                                                                                                                                               Тераса и градина
                                                                                                                                               Ногарките се изработени од метал. Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови. Калено проѕирно стакло 6mm Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.
                                                                                                                                               3.990 ден.5.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                               Маса NAOKI 100x45cm сиваМаса NAOKI 100x45cm сива
                                                                                                                                                 Тераса и градина
                                                                                                                                                 Ногарките се изработени од метал. Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови. Калено проѕирно стакло 6mm Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.
                                                                                                                                                 3.990 ден.5.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                   7.990 ден.10.490 ден.
                                                                                                                                                   Софа NAOKI 120x55cm сиваСофа NAOKI 120x55cm сива
                                                                                                                                                     7.990 ден.10.490 ден.Редовна цена-2.500 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                     Софа NAOKI 120x55cm сиваСофа NAOKI 120x55cm сива
                                                                                                                                                       Тераса и градина
                                                                                                                                                       Ногарките се изработени од метал. Седлото е изработено од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови. Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.
                                                                                                                                                       7.990 ден.10.490 ден.Редовна цена-2.500 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                       Софа NAOKI 120x55cm сиваСофа NAOKI 120x55cm сива
                                                                                                                                                         Тераса и градина
                                                                                                                                                         Ногарките се изработени од метал. Седлото е изработено од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови. Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.
                                                                                                                                                         7.990 ден.10.490 ден.Редовна цена-2.500 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                           3.990 ден.5.990 ден.
                                                                                                                                                           Маса NAOKI 100x45cm кафенаМаса NAOKI 100x45cm кафена
                                                                                                                                                             3.990 ден.5.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                             Маса NAOKI 100x45cm кафенаМаса NAOKI 100x45cm кафена
                                                                                                                                                               Тераса и градина
                                                                                                                                                               Ногарките се изработени од метал. Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови. Калено проѕирно стакло 6mm Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност. Димензии: Должина: 100...
                                                                                                                                                               3.990 ден.5.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                               Маса NAOKI 100x45cm кафенаМаса NAOKI 100x45cm кафена
                                                                                                                                                                 Тераса и градина
                                                                                                                                                                 Ногарките се изработени од метал. Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови. Калено проѕирно стакло 6mm Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност. Димензии: Должина: 100...
                                                                                                                                                                 3.990 ден.5.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                   6.590 ден.7.990 ден.
                                                                                                                                                                   Сет од маса и 2 столици SAYLOR белиСет од маса и 2 столици SAYLOR бели
                                                                                                                                                                     6.590 ден.7.990 ден.Редовна цена-1.400 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                     Сет од маса и 2 столици SAYLOR белиСет од маса и 2 столици SAYLOR бели
                                                                                                                                                                       Конструкција изработена од метал, обложена со PE ратан Површината на масата е од калено стакло (5мм)
                                                                                                                                                                       6.590 ден.7.990 ден.Редовна цена-1.400 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                       Сет од маса и 2 столици SAYLOR белиСет од маса и 2 столици SAYLOR бели
                                                                                                                                                                         Конструкција изработена од метал, обложена со PE ратан Површината на масата е од калено стакло (5мм)
                                                                                                                                                                         6.590 ден.7.990 ден.Редовна цена-1.400 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                           6.590 ден.7.990 ден.
                                                                                                                                                                           Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафениСет од маса и 2 столици SAYLOR кафени
                                                                                                                                                                             6.590 ден.7.990 ден.Редовна цена-1.400 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                             Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафениСет од маса и 2 столици SAYLOR кафени
                                                                                                                                                                               Конструкција изработена од метал, обложена со PE ратан Површината на масата е од калено стакло (5мм)
                                                                                                                                                                               6.590 ден.7.990 ден.Редовна цена-1.400 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                               Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафениСет од маса и 2 столици SAYLOR кафени
                                                                                                                                                                                 Конструкција изработена од метал, обложена со PE ратан Површината на масата е од калено стакло (5мм)
                                                                                                                                                                                 6.590 ден.7.990 ден.Редовна цена-1.400 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                   3.590 ден.4.990 ден.
                                                                                                                                                                                   Ратан маса PAULA 60x60cm кафенаРатан маса PAULA 60x60cm кафена
                                                                                                                                                                                     3.590 ден.4.990 ден.Редовна цена-1.400 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                     Ратан маса PAULA 60x60cm кафенаРатан маса PAULA 60x60cm кафена
                                                                                                                                                                                       Рамката е изработена од метал. Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост. Калено стакло 5mm Погоден за надворешна употреба
                                                                                                                                                                                       3.590 ден.4.990 ден.Редовна цена-1.400 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                       Ратан маса PAULA 60x60cm кафенаРатан маса PAULA 60x60cm кафена
                                                                                                                                                                                         Рамката е изработена од метал. Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост. Калено стакло 5mm Погоден за надворешна употреба
                                                                                                                                                                                         3.590 ден.4.990 ден.Редовна цена-1.400 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                           9.990 ден.11.990 ден.
                                                                                                                                                                                           Гнездо нишалка HUDSONГнездо нишалка HUDSON
                                                                                                                                                                                             9.990 ден.11.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                             Гнездо нишалка HUDSONГнездо нишалка HUDSON
                                                                                                                                                                                               Тераса и градина
                                                                                                                                                                                               Стабилна конструкција изработена од квалитетен метал, отпорен на абење. Перницата е изработена од PP ткаенина во свежа крем боја. Внатрешноста на перницата е наполнета со пена која нуди удобност и поголема издржливост. Дијаметар на метална основа: 100 см Димензии на седиштата: Должина: 110 см Ширина: 70 см Висина:...
                                                                                                                                                                                               9.990 ден.11.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                               Гнездо нишалка HUDSONГнездо нишалка HUDSON
                                                                                                                                                                                                 Тераса и градина
                                                                                                                                                                                                 Стабилна конструкција изработена од квалитетен метал, отпорен на абење. Перницата е изработена од PP ткаенина во свежа крем боја. Внатрешноста на перницата е наполнета со пена која нуди удобност и поголема издржливост. Дијаметар на метална основа: 100 см Димензии на седиштата: Должина: 110 см Ширина: 70 см Висина:...
                                                                                                                                                                                                 9.990 ден.11.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                   4.990 ден.5.990 ден.
                                                                                                                                                                                                   Ратан маса PAULA 90x75cm кафенаРатан маса PAULA 90x75cm кафена
                                                                                                                                                                                                     4.990 ден.5.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                     Ратан маса PAULA 90x75cm кафенаРатан маса PAULA 90x75cm кафена
                                                                                                                                                                                                       Рамката е изработена од метал. Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост. Калено стакло 5mm Погоден за надворешна употреба
                                                                                                                                                                                                       4.990 ден.5.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                       Ратан маса PAULA 90x75cm кафенаРатан маса PAULA 90x75cm кафена
                                                                                                                                                                                                         Рамката е изработена од метал. Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост. Калено стакло 5mm Погоден за надворешна употреба
                                                                                                                                                                                                         4.990 ден.5.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                           15.990 ден.19.990 ден.
                                                                                                                                                                                                           Сет маса со двосед и 2 столици LADY белСет маса со двосед и 2 столици LADY бел
                                                                                                                                                                                                             15.990 ден.19.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                             Сет маса со двосед и 2 столици LADY белСет маса со двосед и 2 столици LADY бел
                                                                                                                                                                                                               Стабилна конструкција изработена од квалитетен метал во комбинација со PE ратан кој е еден вид еколошки синтетички ратан, може да се рециклира и е потраен од другите видови.  Стаклото на масата е проѕирно со дебелина од 5mm Димензии на стол: Должина: 68cm Ширина: 66.5cm Висина: 83cm Димензии на двосед: ...
                                                                                                                                                                                                               15.990 ден.19.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                               Сет маса со двосед и 2 столици LADY белСет маса со двосед и 2 столици LADY бел
                                                                                                                                                                                                                 Стабилна конструкција изработена од квалитетен метал во комбинација со PE ратан кој е еден вид еколошки синтетички ратан, може да се рециклира и е потраен од другите видови.  Стаклото на масата е проѕирно со дебелина од 5mm Димензии на стол: Должина: 68cm Ширина: 66.5cm Висина: 83cm Димензии на двосед: ...
                                                                                                                                                                                                                 15.990 ден.19.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                                 Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафенСет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен
                                                                                                                                                                                                                   Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафенСет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен
                                                                                                                                                                                                                     Двосед и 2 фотелји со метална конструкција обложена со кафен текстил, со перничиња за седло и грб во сива боја.  Маса изработена од метална конструкција со отпорност на абење, со површина од калено стакло со дезен на дрво. Високо издржливи материјали: погодни за надворешна употреба.
                                                                                                                                                                                                                     39.990 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                                     Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафенСет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен
                                                                                                                                                                                                                       Двосед и 2 фотелји со метална конструкција обложена со кафен текстил, со перничиња за седло и грб во сива боја.  Маса изработена од метална конструкција со отпорност на абење, со површина од калено стакло со дезен на дрво. Високо издржливи материјали: погодни за надворешна употреба.
                                                                                                                                                                                                                       39.990 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                                         8.490 ден.10.490 ден.
                                                                                                                                                                                                                         Сет маса и 2 столици LADY бела бојаСет маса и 2 столици LADY бела боја
                                                                                                                                                                                                                           8.490 ден.10.490 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                                           Сет маса и 2 столици LADY бела бојаСет маса и 2 столици LADY бела боја
                                                                                                                                                                                                                             Стабилна конструкција изработена од квалитетен метал во комбинација со PE ратан кој е еден вид еколошки синтетички ратан, може да се рециклира и е потраен од другите видови.  Стаклото на масата е проѕирно со дебелина од 5mm Димензии на стол: Должина: 68cm Ширина: 66.5cm Висина: 83cm Димензии на маса:  ...
                                                                                                                                                                                                                             8.490 ден.10.490 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                                             Сет маса и 2 столици LADY бела бојаСет маса и 2 столици LADY бела боја
                                                                                                                                                                                                                               Стабилна конструкција изработена од квалитетен метал во комбинација со PE ратан кој е еден вид еколошки синтетички ратан, може да се рециклира и е потраен од другите видови.  Стаклото на масата е проѕирно со дебелина од 5mm Димензии на стол: Должина: 68cm Ширина: 66.5cm Висина: 83cm Димензии на маса:  ...
                                                                                                                                                                                                                               8.490 ден.10.490 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                                                 18.990 ден.23.990 ден.
                                                                                                                                                                                                                                 Сет маса и 6 столици MALENAСет маса и 6 столици MALENA
                                                                                                                                                                                                                                   18.990 ден.23.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                                                   Сет маса и 6 столици MALENAСет маса и 6 столици MALENA
                                                                                                                                                                                                                                     Тераса и градина
                                                                                                                                                                                                                                     6 столици изработени од висококвалитетен метал со платнени перничиња. Маса со фиксна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на абење и лоши временски услови. Масата има површина од калено стакло. Материјали со висока јачина: погодни за надворешна употреба. Димензии на столот: Должина: 56cm Ширина: 70cm Висина:...
                                                                                                                                                                                                                                     18.990 ден.23.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                                                     Сет маса и 6 столици MALENAСет маса и 6 столици MALENA
                                                                                                                                                                                                                                       Тераса и градина
                                                                                                                                                                                                                                       6 столици изработени од висококвалитетен метал со платнени перничиња. Маса со фиксна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на абење и лоши временски услови. Масата има површина од калено стакло. Материјали со висока јачина: погодни за надворешна употреба. Димензии на столот: Должина: 56cm Ширина: 70cm Висина:...
                                                                                                                                                                                                                                       18.990 ден.23.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена