Маса NAOKI 100x45cm кафена
   Маса NAOKI 100x45cm кафена
   Маса NAOKI 100x45cm кафена
   Маса NAOKI 100x45cm кафена
   Маса NAOKI 100x45cm кафена

   Маса NAOKI 100x45cm кафена

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ногарките се изработени од метал.

   Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови.

   Калено проѕирно стакло 6mm

   Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.

   Димензии:

   Должина: 100 см

   Ширина: 45 см

   Висина: 46 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот:

   Должина: 58 см

   Длабочина: 58 см

   Висина: 90 см

   Висина на наслонувач: 51 см

   Должина на седиштето: 47 / 40 cm

   Длабочина на седиштето: 46 см

   140-000005
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Маса NAOKI 100x45cm кафена

   16 други производи во иста категорија:

   Маса NAOKI 100x45cm кафена

   3.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ