Градинарска лулашка - тросед - беж боја
   Градинарска лулашка - тросед - беж боја
   Градинарска лулашка - тросед - беж боја

   Градинарска лулашка - тросед - беж боја

   Напиши рецензија (0)
   5.899 ден.
   6.790 ден.
   Заштеди 891 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на лулашката: 110*170*153cm

   Димензии на металната шипка 38/28/25/16 / 14mm

   Материјал на кровот: Полиестер 140g/m2

   Материјал на делот за седење 160g/m2

   Дебелина на сунѓер 6cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   FBL3
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Градинарска лулашка - тросед - беж боја

   16 други производи во иста категорија:

   Градинарска лулашка - тросед - беж боја

   5.899 ден.
   6.790 ден.
   Заштеди 891 ден.
   со ДДВ