Газебо 3х3 метри
   Газебо 3х3 метри

   Газебо 3х3 метри

   Напиши рецензија (0)
   17.900 ден.
   21.000 ден.
   Заштеди 3.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: 3х3 метри

   Достапна боја : крем и сиво

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ова газебо ќе ве заштити вас и вашите најблиски од сонцето.

   Тој е идеален избор за вашата градина бидејќи има мрежа против инсекти 

   Уживајте во топлите денови удобно во друштво на вашите најблиски.

   17-Е937
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Газебо 3х3 метри

   16 други производи во иста категорија:

   Газебо 3х3 метри

   17.900 ден.
   21.000 ден.
   Заштеди 3.100 ден.
   со ДДВ