IKEA ALBERT полица
   IKEA ALBERT полица
   IKEA ALBERT полица

   IKEA ALBERT полица

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Полица за внатрешна и надворешна употреба

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал: сурово дрво

   Боја: светло кафеава

   * може да се третира со масло, парафин или лак за поздрава површина

   Димензии на производот:

   Ширина: 64 см

   Длабочина: 28 см

   Висина: 159 см

   Макс. оптоварување/рафт: 25 кг 

   Димензии на пакувањето:

   Должина: 159 см

   Ширина: 21 см

   Висина: 7 см

   Бруто тежина: 8.05 кг

   111994
   15 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA ALBERT полица

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA ALBERT полица

   2.999 ден.
   со ДДВ