Мeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cm
   Мeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cm
   Мeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cm
   Мeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cm
   Мeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cm

   Мeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cm

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии:

   • Должина: 60 ​​см
   • Ширина: 60 ​​см
   • Висина: 70 см
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тркалезна маса погодна за мали надворешни простори како тераса или мала градина. Има стаклена површина и метална рамка за подобра стабилност и издржливост.

   За најдобра грижа за производот во текот на зимските месеци, покријте го со надворешен капак за мебел или чувајте го во складиште за да го заштитите од оштетување што може да го предизвикаат тешките временски услови.

   130-000005
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Мeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cm

   16 други производи во иста категорија:

   Мeтална маса со стакло Watson Brown 60x60x70cm

   1.990 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ