Метален стол Obbi White 54x56x73cm
   Метален стол Obbi White 54x56x73cm
   Метален стол Obbi White 54x56x73cm
   Метален стол Obbi White 54x56x73cm
   Метален стол Obbi White 54x56x73cm
   Метален стол Obbi White 54x56x73cm
   Метален стол Obbi White 54x56x73cm
   Метален стол Obbi White 54x56x73cm

   Метален стол Obbi White 54x56x73cm

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   2.190 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии

   Должина 54 см

   Ширина 56 см

   Висина 73 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Столот е изработен од плетен/ратан, синтетички материјал со посебна техника на плетење и со голема отпорност на надворешни климатски услови. Со метална рамка за подобра стабилност. Одличен избор на стол за да се заштеди простор при складирање.

   130-000006
   46 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метален стол Obbi White 54x56x73cm

   16 други производи во иста категорија:

   Метален стол Obbi White 54x56x73cm

   1.590 ден.
   2.190 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ