Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња

   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња

   Напиши рецензија (0)
   7.900 ден.
   9.000 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Карактеристики и димензии на масата:

   Материјал: Метал

   Склоплива

   Должина: 60 ​​см.

   Ширина: 60 ​​см.

   Висина: 70 см.

   Карактеристики и димензии на столот:

   Материјал: Метал

   Склоплив

   Должина: 39 см.

   Ширина: 46 см.

   Висина: 94 см.

   Висина на седиштето: 46 см.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Комплетот Walen White е совршен за мали надворешни простори, а изработен е од метал со елаборирани дезени на грбот на столовите.

   Столовите и масата се преклопуваат за лесен транспорт и складирање.

   За најдобра грижа во текот на зимските месеци, покријте ги со надворешна покривка за мебел или чувајте ги во складиште за да ги заштитите од штетата што може да ја предизвика времето.

   Во случај на продолжена изложеност на дожд/влага може да дојде до влошување на металот. Затоа ви препорачуваме еднаш годишно да го третирате мебелот со производи против корозија.

   137-000003
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња

   16 други производи во иста категорија:

   Сет маса и две столчиња Walen White 3 парчиња

   7.900 ден.
   9.000 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ