Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен
   Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен
   Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен
   Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен
   Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен
   Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен
   Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен
   Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен
   Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен

   Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен

   Напиши рецензија (0)
   39.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Двосед и 2 фотелји со метална конструкција обложена со кафен текстил, со перничиња за седло и грб во сива боја. 

   Маса изработена од метална конструкција со отпорност на абење, со површина од калено стакло со дезен на дрво.

   Високо издржливи материјали: погодни за надворешна употреба.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на фотелја:

   Должина: 73,5 см.

   Ширина: 71 см.

   Висина: 73 см.

   Висина на ногарки: 30 см.

   Длабочина на седиштето: 61 см.

   Должина на седиштето: 56 см.

   Димензии на троседот:

   Должина: 138 см

   Ширина. : 71 см

   Висина: 73 см

   Висина на ногарки: 30 см

   Висина на седиштето: 43 см

   Длабочина на седиштето: 61 см

   Должина на седиштето: 120 см

   Димензии на масата:

   Должина: 100 см

   Ширина: 60 ​​см

   Висина: 41 см

   151-000002
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен

   16 други производи во иста категорија:

   Сет маса со двосед и 2 фотелји CIEL кафен

   39.990 ден.
   со ДДВ