Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm
   Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm
   Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm
   Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm
   Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm
   Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm
   Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm
   Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm

   Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   2.000 ден.
   Заштеди 410 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии

   Должина: 55 см

   Ширина: 75 см

   Висина: 95 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Столот има краци за поголема удобност и е погоден за употреба на отворено како што се градина или тераса. Изработен е од метал, материјал кој го прави стабилен и високо отпорен на надворешни климатски услови. 

   За најдобра грижа за него во текот на зимските месеци, покријте го со надворешен капак за мебел или чувајте го во магацин за да го заштитите од оштетувања што може да ги предизвикаат тешките временски услови.

   130-000011
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm

   16 други производи во иста категорија:

   Метален стол Calan Dark Brown 55x75x95cm

   1.590 ден.
   2.000 ден.
   Заштеди 410 ден.
   со ДДВ