Метален стол Calan Gray 55x75x95cm
   Метален стол Calan Gray 55x75x95cm
   Метален стол Calan Gray 55x75x95cm
   Метален стол Calan Gray 55x75x95cm
   Метален стол Calan Gray 55x75x95cm
   Метален стол Calan Gray 55x75x95cm
   Метален стол Calan Gray 55x75x95cm
   Метален стол Calan Gray 55x75x95cm

   Метален стол Calan Gray 55x75x95cm

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   2.000 ден.
   Заштеди 410 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Димензии

   Должина: 55 см

   Ширина: 75 см

   Висина: 95 см

   Висина на седиштето: 43 см

   Дијаметар на дебелина на рамката: 4,2x1,4cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Градинското столче Calan ви нуди удобност во седиштето, но и издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка. Поставете го на вашиот балкон или во вашата градина и комбинирајте ја естетиката со ергономијата.

   Спецификации

   Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење.

   Главното тело на столот е изработено од текстл со одличен квалитет. Текстилот е ткаенина со висока отпорност на сончево зрачење и влажност, а во исто време и овозможува на кожата да „дише“, а со тоа создава удобност во седиштето.

   Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.

   Нуди леснотија на транспорт и складирање.

   Димензии

   Должина: 55 см

   Ширина: 75 см

   Висина: 95 см

   Висина на седиштето: 43 см

   Дијаметар на дебелина на рамката: 4,2x1,4cm

   130-000027

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метален стол Calan Gray 55x75x95cm

   16 други производи во иста категорија:

   Метален стол Calan Gray 55x75x95cm

   1.590 ден.
   2.000 ден.
   Заштеди 410 ден.
   со ДДВ