Метална маса WATSON 60x60cm кафена
   Метална маса WATSON 60x60cm кафена
   Метална маса WATSON 60x60cm кафена
   Метална маса WATSON 60x60cm кафена
   Метална маса WATSON 60x60cm кафена

   Метална маса WATSON 60x60cm кафена

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Конструкција изработена од висококвалитетен метал.

   Горниот дел на маса изработен од калено стакло 5mm.

   Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.

   Димензии: 

   Должина: 60 ​​см

   Ширина: 60 ​​см

   Висина: 70 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   130-000003
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метална маса WATSON 60x60cm кафена

   16 други производи во иста категорија:

   Метална маса WATSON 60x60cm кафена

   1.990 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ