Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафени
   Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафени
   Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафени
   Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафени
   Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафени
   Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафени

   Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафени

   Напиши рецензија (0)
   6.590 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Конструкција изработена од метал, обложена со PE ратан

   Површината на масата е од калено стакло (5мм)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на маса

   Дијаметар: 60 см

   Висина: 57 ​​см

   Димензии на полицата: D30x8 cm

   Димензии на стол:

   Должина: 65 см

   Длабочина: 62 см

   Висина: 75 см

   Висина на седиштето: 41 см

   Длабочина на седиштето: 45 см

   Висина на наслонувач: 40 см

   140-000028
   18 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафени

   16 други производи во иста категорија:

   Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафени

   6.590 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ