Сет маса и 6 столици MALENA
   Сет маса и 6 столици MALENA
   Сет маса и 6 столици MALENA
   Сет маса и 6 столици MALENA
   Сет маса и 6 столици MALENA

   Сет маса и 6 столици MALENA

   Напиши рецензија (0)
   18.990 ден.
   23.990 ден.
   Заштеди 5.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   6 столици изработени од висококвалитетен метал со платнени перничиња.

   Маса со фиксна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на абење и лоши временски услови. Масата има површина од калено стакло.

   Материјали со висока јачина: погодни за надворешна употреба.

   Димензии на столот:

   Должина: 56cm

   Ширина: 70cm

   Висина: 89cm

   Димензии на масата:

   Висина: 72cm

   Ширина: 150cm

   Длабочина: 90cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   134-000007
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет маса и 6 столици MALENA

   16 други производи во иста категорија:

   Сет маса и 6 столици MALENA

   18.990 ден.
   23.990 ден.
   Заштеди 5.000 ден.
   со ДДВ