Гнездо нишалка HUDSON
   Гнездо нишалка HUDSON
   Гнездо нишалка HUDSON
   Гнездо нишалка HUDSON
   Гнездо нишалка HUDSON
   Гнездо нишалка HUDSON
   Гнездо нишалка HUDSON
   Гнездо нишалка HUDSON

   Гнездо нишалка HUDSON

   Напиши рецензија (0)
   9.990 ден.
   11.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Стабилна конструкција изработена од квалитетен метал, отпорен на абење.

   Перницата е изработена од PP ткаенина во свежа крем боја. Внатрешноста на перницата е наполнета со пена која нуди удобност и поголема издржливост.

   Дијаметар на метална основа: 100 см

   Димензии на седиштата:

   Должина: 110 см

   Ширина: 70 см

   Висина: 115 см

   Вкупни димензии на нишалката:

   Должина: 110 см

   Ширина: 100 см

   Висина: 202 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот:

   Должина: 58 см

   Длабочина: 58 см

   Висина: 90 см

   Висина на наслонувач: 51 см

   Должина на седиштето: 47 / 40 cm

   Длабочина на седиштето: 46 см

   135-000008
   17 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гнездо нишалка HUDSON

   16 други производи во иста категорија:

   Гнездо нишалка HUDSON

   9.990 ден.
   11.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ