Метален стол TADE бел
   Метален стол TADE бел
   Метален стол TADE бел
   Метален стол TADE бел
   Метален стол TADE бел
   Метален стол TADE бел
   Метален стол TADE бел
   Метален стол TADE бел

   Метален стол TADE бел

   Напиши рецензија (0)
   1.290 ден.
   1.600 ден.
   Заштеди 310 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Стабилна метална конструкција со отпорност на абење.

   Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и влажност.

   Димензии:

   Должина: 54 см

   Ширина: 58 см

   Висина: 73 см

   Висина на седиштето: 42 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   130-000012
   18 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метален стол TADE бел

   16 други производи во иста категорија:

   Метален стол TADE бел

   1.290 ден.
   1.600 ден.
   Заштеди 310 ден.
   со ДДВ