Vascon – Надворешна подна светилка со 1xE27 Globo
   Vascon – Надворешна подна светилка со 1xE27 Globo
   Vascon – Надворешна подна светилка со 1xE27 Globo
   Vascon – Надворешна подна светилка со 1xE27 Globo

   Vascon – Надворешна подна светилка со 1xE27 Globo

   Напиши рецензија (0)
   9.950 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Vascon – Надворешна подна светилка со 1xE27 Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:240 в:960

   Материјал: Пластика

   Јачина: Max 1 x 40w

   Боја: Бела

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   31772
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Vascon – Надворешна подна светилка со 1xE27 Globo

   2 други производи во иста категорија:

   Vascon – Надворешна подна светилка со 1xE27 Globo

   9.950 ден.
   со ДДВ