Активни филтери

Сет микрофон со сталак

Цена 700 ден
20 На залиха

• Сетот се состои од микрофон и додатно кабелче за поврзување со МP3 плеер.

• Наменет за караоке забава на едно или две дечиња кои ќе имаат можност да се забавуваат со часови.

• Светлечки ефекти,копче on/off,кабелче за приклучок на микрофонот.

• Висината на сталакот на микрофонот се прилагодува според висината на вашето дете 60-104 cm.

• Производот користи 3x1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

• Димензии на кутијата: 36x21x7 cm.

• Димензии на производот: 60x104 cm.

Сет шминка и маникир

Цена 800 ден
10 На залиха

ва нека биде првиот комплет за шминка и маникир со кој ќе си играат и вежбаат вашите девојки.

Козметичка играчка со висока симулација споредлив со реални производи.

Сетот се состои од 4 лака, кармин, сенки, четки за шминкање, типсови и циркони за нокти

Производот е наменлив за деца над 6 години

Сет за гаража за животни

Цена 2 890 ден
10 На залиха

Играчка за сите љубители на животните и нивната грижа кон животните.

Сетот се состои од 43 парчиња во кој спаѓаат: 3 животни, шампони, фен, ножички, чешел, шприц, храна за животните, машинка за стрижење која вибрира и испушта звук и чешма.

Производот е наменлив за деца над 3 години.

Сет шминкерница голема

Цена 2 590 ден
10 На залиха

Играчка со која вашето дете може да се забавува и да си игра секој ден.

Сетот се состои од 41 парче во кое спаѓаат: алки, кармин, наочари, огледало, фен, течен сапун, венче, пегла за коса, фигаро, шнолки, прстен, фотоапарат, чешел, парфеми и сенки.

Сет стаза голема

Цена 2 890 ден
9 На залиха

Израдувајте ги децата со тркачка стаза.

Оваа стаза се состои од 65 парчиња за поголема и повозбудлива трка.

Сетот се состои од 6 автомобили, хеликоптер, бензинска пумпа, сервис за автомобилите, тркачка стаза, семафор, рампа која се подига и спушта и знаци за регулирање во трката.

Куче робот со алат

Цена 900 ден
10 На залиха

Ги забавува децата со неговото движење и поттикнува радост.

Играчката има сензор за близина кога ќе допре во нешто престанува да се движи.

Различните бои на кучето му овозможуваат на детето во распознавање на истите.

Движењето и звуците на кучето помагаат во развивање на чувството за ориентација кај дечињата

Диносаурус плав со алат со две глави

Цена 900 ден
8 На залиха

Ги забавува децата со неговото движење и поттикнува радост.

Играчката има сензор за близина кога ќе допре во нешто престанува да се движи.

Различните бои на диносаурусот му овозможуваат на детето во распознавање на истите.

Движењето и звуците на диносаурусот помагаат во развивање на чувството за ориентација кај дечињата.

Бебе со корпа

Цена 1 450 ден
10 На залиха

Играчка со која вашето дете може да се забавува секој ден.

Сетот се состои од бебе, шишенце со млеко, шишенце со сок, корпа, тањирче, лажичка, торба, виљушка и цуцла.

Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

Кога ке се отстрани осигурувачот од батериите, бебето испушта звуци на плачење, смеење, кашлање, гугање, мама, тат

Бебе со количка

Цена 1 450 ден
10 На залиха

Играчка со која вашето дете може да се забавува секој ден.

Сетот се состои од бебе, количка, патче, шампон и течен сапун.

Бебето користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

Кога ке се отстрани осигурувачот од батериите, бебето испушта звуци на плачење, смеење, кашлање, гугање, мама, тато.

Бебе со хранилка

Цена 950 ден
9 На залиха

Играчка со која вашето дете може да се забавува секој ден.

Сетот се состои од бебе, хранилка, патче, тањирче, лажица, вилушка и шише.

Бебето користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

Кога ке се отстрани осигурувачот од батериите, бебето испушта звуци на плачење, смеење, кашлање, гугање, мама, тато.

Барби со велосипед

Цена 950 ден
10 На залиха

Влезете заедно со барбиката во светот на бајките.

Производот содржи барбика, велосипед, букет, корпа за велосипед, млеко, сок, балони и кацига за глава.

Производот е наменет за деца над 3 години.

Проодувалка Kikka Boo - Wobble Fun

Цена 2 890 ден
10 На залиха

Музичка проодувалка со рачка на четири тркала која ќе му помогне на вашето дете стабилно да го направи првиот чекор. На самата проодувалка има повеќе играчки за дополнителна забава на вашето дете. Од 6-9 месеци седи и си игра со играчките а од 9-18 месеци стои и оди со проодувалката. Може да се користи како играчка за на креветче или како едукативна масичка.

Три топчиња кои тропкаат за дополнителна забава.

Робот на батерии

Цена 650 ден
10 На залиха

Робот со LED светла и со ротирачко тркало со кое се движи со реалистични звуци на робот.

Ги забавува децата со неговото движење и поттикнува радост.

Играчката има сензор за близина кога ќе допре во нешто се врти и продолжува да се движи.

Различните бои на роботот му овозможуваат на детето во распознавање на истите.

Движењето и звуците на роботот помагаат во развивање на чувството за ориентација кај дечињата.

Dance Robot

Цена 650 ден
10 На залиха

Робот со LED светла и ротирачко тркало кое се движи и испушта реалистични звуци.

Ги забавува децата со неговото движење и поттикнува радост.

Играчката има сензор за близина кога ќе допре во нешто се врти и продолжува да се движи.

Различните бои на роботот му овозможуваат на детето во распознавање на истите.

Производот е наменет за деца над 3 години.

Движењето и звуците на роботот помагаат во развивање на чувството за ориентација кај дечињата.

Робот Пионир

Цена 800 ден
10 На залиха

Робот кој се движи само во насока право.

Ги забавува децата со неговото движење и поттикнува радост.

Играчката има сензор за близина кога ќе допре во нешто престанува да се движи.

Различните бои на роботот му овозможуваат на детето во распознавање на истите.

Движењето и звуците на роботот помагаат во развивање на чувството за ориентација кај дечињата

Друштвена игра Funny Bunny

Цена 550 ден
9 На залиха

Друштвена игра наменета за целото семејство. Интерактивен начин за забавно исполнување на времето со смеа и возбуда.

Начинот на игра е многу едноставен, извлекувате карта од купот, а потоа поминувате со зајачето толку полиња колку што е прикажано на картата. Доколку го извлечете морковчето од шпилот карти морате да го завртите морковот кој е на врвот од ридчето. Некое од зајчињата ќе падне во дупката.

Победник е оној кој прв ќе пристигне на врвот.

Talking Angela

Цена 800 ден
10 На залиха

Хит апликацијата Talking Angela, сега може да ја имате во вашите раце без да ја трошите батеријата од телефонот. Мачето преде кога го галите, се смее кога го скокоткате и повторува по вас кога зборувате. Забава за целото семејство.

Производот е додаен за споредба.